vakantie, is dit voor de schoolkinderen een mooie gelegen heid om met de spaarpotten 'naar de bank te komen. Wij-wijzen U tevens op de huis-aan-huis-folderdie deze week bij U bezorgd wordt. Jeugdaktie "FIETS VEILIG" In samenwerking met Veilig Verkeer Nederland organiseerden de gezamenlijke Rabobanken in april/mei een grote teken wedstrijd voor kinderen van 6 tot 12 jaar onder het motto "Fiets Veilig"» Nadat door de plaatselijke jury de hoofdprijswinnaar en overige prijswinnaars bekend zijn gemaakt, heeft de hoofd prijswinnaar uit Oostrum nog meegedaan aan de landelijke wedstrijd. De landelijke jury heeft inmiddels de inzending van onze hoofdprijswinnaar, René hinders, Ooster Thienweg 11, Oostrum, bekroond met een 2e prijs» Op dinsdag 12 okto ber j.l. vond de prijsuitreiking plaats in café van Dijk te Oostru.ro» Hierbij waren aanwezig: Dhr. Deuss, van de coöp» Centrale Rabobank, Mevr. Saars van Veilig Verkeer Nederland, afge vaardigden van schoolbestuur van de H.Marisschool, Perse- neel van zowel basis- als kleuterschoolde'heer Keijsers, politieambtenaar (tevens mede-jury-lid)En last- but- not least de Ouders en grootouders van René. Na een welkomswoord door de voorzitter van de bank, de heer Loonan, ging de heer Deuss nog nader in op de aktie'. Uit de ruim 72.000 inzendingen behaalde René de 2e prijs. Uit han den van de heer Deuss ontving hij een cheque ter waarde van 500, Men kan zich voorstellen.dat. er een gelukkige prijswinnaar was; immers de plaatselijke hoofdprijs was een fiets, dre in juni reeds aan hem was uitgereikt, hierna bracht Mevr. Saars nog een en ander naar voren om trent de belangrijkheid van Veiligheid in het Verkeer; daarbij de aandacht vestigend op het kind in het verkeer en hiermede samenhangend wijzend op de voorzichtigheid, die volwassenen dienen te betrachten als zij deelnemen aan het verkeer vooral ten aanzien van kinderen. In 1975 veronde- lukten nog 112 kinderen in de leeftijd van 6 tot 12 jaar. Namens het s.choolpersoneel spreekt de heer Pluk de voldoe ning uit dat een leerling uit Oostrum zo suksesvol is ge weest. Het mag voor de anderen, een extra stimulans zijn om bij een volgende gelegenheid ook zo suksesvol.te zijn» j - 6 -

Oostrum's Weekblad | 1976 | | pagina 6