KLEUTERSCHOOL. - Omdat het k oktober wereld dierendag is starten wij maandag met het project: HUISDIEREN Doel: - kind wijzen op de verantwoordelijkheid die het heeft tcOoVo huisdieren thuis en/of op school; - verzorging van huisdieren® - betekenis van Tt dier voor jezelf; - zoeken van overeenkomsten en verschillen; - eigenschappen van de dieren. Ook dit onderwerp wordt verwerkt in de verschillende aktivi- teiten. 1 Met werelddierendag mogen de kinderen voer de middag Tn huis dier meebrengen. Van de werkjes die op school gemaakt worden houden wij donder dagmiddag 7 oktober vanaf 3 uur fn kleine tentoonstelling. Dit project is voor deoudste en de jongste kleuters. Tijdens de kermisweek zijn ér weer erg veel vernielingen aangericht rondom de kleuterschool zoals: ramen vol zand gegooid, - palen en omheining losgetrokken, zonnebloemen en pronkappels afgeplukt, U begrijpt dat het voor ons en voor de ouders, die eraan mee werken het speelterrein in orde te houden, weinig zin heeft om op deze manier verder te gaan. Wij vragen nogmaals aan- iedereen er op toe te zien dat dit niet meer gebeurt. Hopende op Uw medewerking groeten wij, De Leidsters. NOBELNIEUWS De receptie die wij in verband met ons kampioenschap hebben gehouden is prachtig geslaagd. Vrijdagmiddag hadden wij de tuinbouwloods omgetoverd tot feestzaal. Rond half acht kwamen de eerste gasten binnen en weldra was de hele tuinbouwloods gevuld met feestvierenden. Het hele Oostrumse verenigings leven met daarnaast heel wat besturen van ruiterklubs uit Noord-Limburg waren aanwezig. Als hoogtepunt uit deze receptie was de wijze van feliciteren door de ponyclub uit Leunen. Het hele achttal met bestuur van Leunen in tenue, boden onze ruiters een bouquet bloemen aan. Ook waren enkele oud-ruiters en oprichters uit 193^" aanwezig. W4RMRMMM - 0

Oostrum's Weekblad | 1976 | | pagina 6