Ook voor dit jaar zijn er enkele uitstekende blaaskapellen uitgenodigd om voor stemmige muziek te zorgen. Ook de loods zal sfeervol versierd worden. Wij zijn er van overtuigd dat dit weer een echte gezellige avond zal worden. Wij no digen alle inwoners van Oostrum uit, om deze avond mee te maken en eens gezellig en onbezorgd uit te gaan. Op zondag morgen zal er in de tuinbouwloods nog fruhschoppen zijn. Ook daarop is iedereen van harte welkom. Op 6 oktober zal in zaal Rongen, Oirlo, een modeshow gehouden worden, waarbij dames v.d. L.V.B. van Oirlo, Castenray, Leunen, Geysteren, Oostrum uitgenodigd zijn. Deze show is georganiseerd door modehuis Thomassen, kaarten a 3,== voor de show, inclusief koffie met gebak, 'zijn verkrijgbaar bij de bestuursleden en op de jaarverga dering van 23 september. Bestuur L.V.B. DAMES N.K.V. A.s. zaterdag 23 september is er om 19-00 uur 'n H.Mis van de Vrouwenbeweging van het N.K.V. voor alle levendeen over leden leden. Wij hopen dat IT allen aanwezig zult zijn. Dinsdagavond 28 september houden wij een gezellige avond ter ere van ons 12£ jaar bestaan. Wij beginnen 19-30 u. in het gemeenschapshuis. Wij wensen IJ allen een prettige avond. Het Bestuur» Bestemd voor de collecteweek van het Prinses Beatrix Fonds van 27 september - 3 oktober 1976o Steun en toeverlaat van menig gehandicapte In verband'met de ernstige polio-epidemie in -1956,waarbij ongeveer 2200 kinderen en volwassenen door deze ernstige ziekte werden getroffen, werd op 3 mei 1956 het Nationaal Fonds voor de Bestrijding van de Kinderverlamming opgericht Kort daarna, verklaarde K.KoH» Prinses Beatrix zich bereid als Beschermvrouwe van het Fonds op te treden, waarbij de - 2 - AAN DE LEDEN VAN DE L.V.B. 4 9 t

Oostrum's Weekblad | 1976 | | pagina 2