wezigheid van een lid van het bestuur of trainero ACCOMQDATIE» Het afgelopen jaar was het in vergelijking met voorgaande ja ren, erg rustig in het sportpark» Toch gebeurde er weer ver schillende belangrijke werken o„a.: de nieuwe riolering werd gelegd en aangesloten op de gemeenteriolering» De kantine en kleedlokalen v/erden van buiten opgeschilderdDe afvoeren van de douches werden door grotere vervangen» De doelen wer den gerepareerd en geschilderd en op een terrein werden de netten vernieuwdEr werden tevens voorzieningen aan de doe len gemaakt, om de netten op te halen» Jammer alleen, dat diegenen die beloofd hadden mee te helpen, het bestuur alle', liet staan. Ook het afgelopen jaar werden de kleedlokalen weer schoongehouden door de heren: P. Einders en G. Pelzen. Ook hebben zij het afgelopen jaar weer de terreinen verzorgd. Piet en Gerrit onze hartelijke dank hiervoor. Ook voor het uitstekende beheer van de kantine door Piek en Cor is een hartelijk dank op zijn plaats. Ook dank aan de heren die steeds de regeninstallatie verzorg den. We kunnen ze niet allemaal vermelden, maar zonder iemand anders tekort te doen, willen we hier toch wel één man ver melden, nol. Fr. Schelbergen» Deze man had, ondanks zijn da gelijkse bezigheden en zijn bemoeienissen met de jeugd altijd tijd om mee te helpen. Boy, hartelijk dank; en laten we hopen, dat dit nog lang zo door kan gaan. Voor het nieuwe seizoen, zullen buiten de normale onderhouds werkzaamheden, de doelen en netten van het laaggelegen ter rein vernieuwd worden» Ook zal een nieuwe kalkmachine worden aangeschaft. Verder zijn we met de gemeente in onderhandelingen over nieuwe ballenvangers op het lage veldf uitbreiding van de regeninstallatie en gaasafzetting langs de bosrand i.v.m'o de konijnen, die enorme schade aanrichten. Laten we met zfn allen ook in het nieuwe seizoen het sportpark in ere houden, - zodat we weer met trots kunnen zggen, dat we het mooiste sportpark hebben uit de omgeving, waar iedereen graag komt voetballen. MEDISCHE SPORTKEURING, Door de enorme hoeveelheden aanvragen bij dit bureau, is hier weer enige achterstand ontstaan. Alleen de veteranen zijn tot op heden aan de beurt geweest» Doch U kunt op korte termijn verwachten, dat U wordt opgeroepen. Dit zal geen gering aan tal zijn. Een lijst met alle spelers die hiervoor in aanmerking - 10 -

Oostrum's Weekblad | 1976 | | pagina 10