Het speelterreintje is hoognodig aan een opknap beurt toe. Het terrein moet geëgaliseerd worden, houtwerk geconserveerd^nieuw zand in de zandbakken. Van de schommels ontbreekt het touw en de "stoeltjes". Dhr. G. Mulders zal contact opnemen met de buurtbewoners en met de gemeente om e.e.a. te realiseren. Met de gemeente zal o.a. besproken worden of graszoden kunnen worden aangebracht. 7. Dorpsgrenzen. De voorzitter gaf een toelichting op de platte grond van de gemeente waarop gecorrigeerde dorps- en wijk- grenzen zijn voorgesteld. De voorzitter benadrukte dat dit een praatprent is. Dit nam niet weg dat de betrokken bewoners .van de Öirlosewegen Halfweg zich ernstig bezorgd toonden en een vurig pleidooi hielden om ook geografisch bij Oostrum te blijven horen. Door dhr. J. Ousters v/as t.a.v. dit onder werp reeds schriftelijk gereageerd. Voorgesteld zal worden bij de gemeente om de praatprent dusdanig te wijzigen dat wat betreft Öirloseweg alle huidige Oostrumse bewoners bij Oostrum blijven en wat betreft Halfweg dat de Smak- terveldweg de westelijke grens gaat'vormen. Door de bewoners van Halfweg zal nog nadere informatie bij de afwezige bewoners worden ingewonnen. 8Gemeentelijke diensten: Door dhr. Engelen en Maessen werd een 'uiteenzetting gegeven over het onderzoek waarmee zij bezig zijn. Doel is om tot een optimale samenwerking van ge meentehuis en bevolking te komen. Enkele suggesties die uit de discussie naar voren kwamen zijn: Een actieve opvang en een bereidheid van de ambtenaar tot het van dienst zijn van de mensen. Voor het afhalen van of persoonlijk te verzorgen stukken periodiek een avond op de betreffende afde=- lingen open te stellen. Verder bleek dat diverse mensen niet op de hoogte v/aren van"Postbus 5".. 9° Oudervereniging Van de Oudervereniging v/as een verzoek binnen ge komen om een financiële bijdrage vóór o.e lampion optocht. Deze is in het verleden wel gegeven maar - 2 -

Oostrum's Weekblad | 1976 | | pagina 2