NIEUW GEMEENTEHUIS IN VENRAY Sinds jaren komen alle gemeentelijke diensten met ruimtegebrek. De oplossing is gevonden door het klooster Jerusalem aan te kopen. Jerusalem is door zijn ligging in het centrum en zijn ruimte heel geschikt als huis vesting van de gemeentelijke diensten. Wij, Colette Verhoog en Carolien Bruis van de afdeling voorlichtingskunde van de Katholieke Universiteit in Nijmegen, willen speciae,! de bewonders van de. kerkdorpen bekendmaken met de verhuizing. Wij v/erken samen met de voorlichtingsambtenaar van de gemeente, de heer G. Schutte. V^-naf maandag 10 mei kunt u terecht op deMaasheseweg 1. De openingstijden blijven hetzelfde, dus van 9«00 - 12.00 uur. Dit geldt voor alle afdelingen. Binnenkort krijgt u een folder in.de bus, waarin alle informatie staat over de indeling van het nieuwe ge meentehui s. Verder vindt u in de plaatselijke kranten artikelen met informatie. Als u nog meer informatie nodig heeft, bel dan mijnheer Schutte (telo 3838 toestel 125)* Heeft u aan- of opmerkingen, suggesties of kritiek? Bent u tevreden met de dienstverlening van de gemeen telijke diensten, b.v. wat betreft de openingsuren? Hoe ervaart u de behulpzaamheid? U hoeft misschien speciale wensen als dorpsbewonero Wij willen ze graag van u horen. Suggesties kunt u ons op drie manierenlaten weten:. >•»- - antwoordnummer 5-> Venray; - door te bellen, nummer 3838, toestel 125; - u kunt ook het strookje invullen dat aan de folder zit U bent ook altijd welkom in hot gebouw van de voor lichtingsambtenaar, de heer G. Schutte, aan'de Julianasingel tot 10 mei. Na 10 mei moet u in het voor malige Jerusalem-klooster zijn op de begane grond» 7 *-*

Oostrum's Weekblad | 1976 | | pagina 7