afkomstig van Venray, Oostrum, Leunen, Oirlo, Over- loon en zelfs Swolgen» Naast Profane wordt er ook Kerk muziek ingestudeerdoHet koor stelt zich ten doel het beoefenen van de muziekkunst nArs Musica" en het geven' van concerten» "eerdere malen traden zij in het open baar op: Zondagochtendconcerten in de Schouwburg, con certen in het Ziekenhuis, Bejaardencentrum en diverse andere inrichtingen en tehuizen, Kerstkoncerten met de gezamelijke Venrayse Koren en niet te vergeten de con certen te Aubenton en Hirson in Frankrijk» U ziet, een koor met veel elan» J» Steylen, sekretaris» Kolkweg 3 Venray» MUZIEKVERENIGING - HARMONIE Sub Matris Tutela 11 Oostrum» Dinsdag, 20 april: Serenade aan het Gouden Bruidspaar Janssen- Peeters» Verzamelen kwart voor 8 bij café Verheyen» Na de serenade repetitie voor het gehele orkest.in de kerk» Woensdag, 21 april: Repetities, in het parochiehuis: van 18»30 - 19»30:leerlingen tamb» van 19-30 -.21.00: het gehele' tamboerkorps» Zaterdag, 2h april: PAPIERAKTIE» Ook de. laatste zater dag in april zal er. wee.r oud-papier opge haald worden in. de kom van Oostrum» Er wordt weer om 10 uur begonnen met het ophalen» Wilt u, zoals anders ook, uw oud-papier weer gebundeld aan de straat klaar zetten? Bij voorbaat onze hartelijke dank» Om 10 uur worden de volgende leden bij de loods van de LLTB aan de Oosterthienweg verwacht: M» Dcrks, R»Ebisch LMartens, Jos Martens en Er» Hartens» Op het op zondag 11 april gehouden solistenconcours waren de deelnemers van onze vereniging erg suksesvol» In zaal Arts te Merselo behaalde Johnny Pingen op kla rinet in de jeugdafdeling een eerste prijs» Anna-Chris tine Janssen behaalde op hobo een eerste prijs in de eerste afdeling» Ruud Ebisch en Herman Verheyen traden op met hun klarinetten in een duo in de afdeling uit- muntendheid.gZij behaalden een eerste prijs met lof

Oostrum's Weekblad | 1976 | | pagina 9