Hegelsomgoalie te verschalken. Daarna was het de beurt aan Ger Verheyen om zijn kunsten te vertonen, maar met al zijn technisch vernuft, wat hij toch zeker bezit, bleek ook hij niet in staat de doelman te passeren. Zo gingen beide ploegen de rust in met een dubbelblanke stand Na rust, met de wind in de rug, ging Oostrum 2 meteen flink in de aanval, wat al vrij snel resulteerde in een treffer. Een zeer listig, door Geert van Enekevoort genomen vrije schop, werd door Ton Kessels vakkundig in de touwen gev J werkt: 0-1. Toen ongeveer 10 min. later Oostrum een penal ty kreeg toegewezen, leek er geen vuiltje meer aan de lucht. Onze aanvoerder Harrie Joosten zou dat varkentje wel eens even wassen, doch helaas, het varkentje werd niet ge wassen, want Harrie schoot naast. Na deze terugslag begon Oostrum 2 te "schutteren". Er werd angstig en verkrampt gespeeld, de lijn was eruit, niets lukte.meer. Daardoor kon Hegelsom gevaarlijk komen opzet ten. Omdat echter zoals onze aanvoerder het zo treffend uitdrukte, Jan de Bruin ook niet voor niks in de goal staat, kon de 1 - 0. stand, dankzij enkele "voortreffelijke reddingen van Jan de Bruin, tot het einde toe vastgehouden worden. Een zeer kostbare overwinning. P.S. Supporters van Oostrum 2 opgelet!'Zet :zondag a.s. uw wekker op tijd, want uw favoriete elftal speelt om 10.30 u. jawel, half elf tegen Leunen 2. Leunen - Oostrum 3 - L In een gelijk opgaande strijd in de éérste helft waren het toch de gastheren die de beste vooruitzichten hadden. Dankzij een sterke wind mee wisten zij met menige afstands schoten gevaarlijke momenten te creëren voor Oostrum's doel, die echter dankzij uitstekend keepers werk van G. Kessels allen hun doel voorbij schoten op één na. Dit tegen doelpunt ontstond in de 16e min. toen een uittrap door de sterke tegenwind in de voorste gelederen van Leunen terecht kwam. Ter plaatse werd hij meteen op doel gelaficeerd waar hij de nog teruglopende keeper voorbij ging en in de touwen verdween. (1-0). In de tweede helft was het de beurt aan de Rood-Witten om van de wind profiterend het Leunse doel onder druk te zet ten. -10- - 7 i

Oostrum's Weekblad | 1976 | | pagina 10