1 april alle te gebruiken weideafrasteringsapparat'en gekeurd worden0 Opgaven voor keuring kunnen gedaan worden op kantooro - GEACHTE OUDERS, Maandagavond 15 maart asis er een informatieavond over buitengewoon onderwijs. Deze avond begint om 20.00 uur in zaal Verheijen. Als bij ons op school geconstateerd wordt, dat een kind minder begaafd is en ondanks huiswerk en bijwerken geen vooruitgang maakt, nemen wijkondfcak.t- op met de ouders om het kind te laten testen bij de S0A0B0O00 Dit is de Stichting Adviesdienst Buitengewoon Onderwijs te Venlo. Deze stichting geeft dan advies..:vo-or een of andere...vorm ..van buitengewóón ó'nderwijso Voor deze avond komt Dhr o van Mullern (hoofd van de A .B.O. school te Venray) met zijn psycholoog een lezing houden over deze onderwijsmaterieo Wij hopen dat er veel ouders komen, want wc ervaren dat het steeds weer een moeilijke stap voor de ouders is, hun kind naar een andere school te stureno Deze avond is bestemd, om U in te lichten, omtrent de gang van zaken op zo'n.school. Met vra grD en.graag tot maandag. Oudervereniging Personeel Kleuter- en Basisschool. Het monumenten jaar ligt achter ons. We hebben vaak''me t'"'" veel kosten de monumenten van steen en hout, die de ge dachten en gevoelens van onze voorouders, terecht be houden voor hen die na ons komen» Aan andere monumenten vervaardigd van een materiaal, dat zo goed als iedereen beheerst, is weinig aandacht besteed» En toch zijn in dit materiaal, waarin het volk dat wat de mensen bezielde, het beste vastgelegd» Dat materiaal is de taal, met name het dialekt van onze streek» 't Zijn de volkse rijmpjes en liedjes als aftelrijmpjes, kringspelen, leugenliedjes, vastenavondgedichten en vele andere vormen» Ook de gezel schapsliederen» Binnenkort verschijnen ze in: Grötmoeders tied, ien word, ien teikening en muziek" in het dialekt van de regio Meerlo-Wanssum» 'ft.************* i

Oostrum's Weekblad | 1976 | | pagina 9