Joep en Suus van harte proficiat met jullie zoontje en Noortje met haar broertje en veel vreugde en geluk met en voor: TOONTJEo GEBOREN» Op 5 maart werden ook de dirigent van onze harmonie TfSub Matris Tutela" en zijn echtgenote - Piet en Anneke Poeis Kapelstraat 12 W&nssura - verblijd met Tn nieuw muzikaal geluid en dit kv/am van hun eerste zoontje die gaat luisteren naar de naam: MICHAEL» Bianca bewondert met grote, blijde ogen haar broertje en vindt het helemaal niet erg dat haar soliste-rol in huis nu uitgespeeld is» Piet en Anneke van harte proficiat, ook namens onze harmonie, met jullie zoon tje en Bianca met haar broertje en alle goeds en mooi.'s voor en met: MICHAEL» Pastoor de Ceuster» TER OVERWEGING IN DE VASTENTIJD Q In een ogenblik van ontmoedigingvan zwakheid, van angst in je leven, is het van het allergrootste belang een goed mens tegen te komen, een mens die begrip hééft, die je niet afsnauwt, maar die je weet te troosten en op te beuren» We zijn allemaal arme, zwakke mensen» We hebben allemaal be grip, bemoediging en vergiffenis nodig» En dit is de gave, die we elkaar voortdurend moeten aanbieden in de naam van die Jezus van Nazareth» Ken je die? Velen kennen hem van naam» Weinigen kennen hem als vriendo Hij hield van armen en zondaars en maakte zich alleen kwaad op rijken en schijnheiligen, mensen die menen dat ze volmaakt zijn en dus geen verlossing en geen ver giffenis nodig hebben» ,!WXe zonder zonden is, werpe de eerste steen" zei hij» En hij had het over de verloren zoon die terugkwam en die met open armen ontvangen werd zonder een vraag naar het hoe of waarom en zonder verwijten» IntegendeelJezus is niet als de mensen» Hij is LIEFDE» Hij richt een feestmaal aan voor iedere verloren zoon en geeft het paradijs aan de goede moordenaar» Het verloren schaap neemt hij liefdevol op zijn schouders» En één keer heeft hij gevraagddat we iets van .hem zouden leren en toen zei hij: "Leer van mij dat ik zachtmoedig ben en nederig van hart"Ik houd van deze Jezus» Ik had zo graag dat je hem Zou leren kennen niet als een vriend uit een ver - 6 -

Oostrum's Weekblad | 1976 | | pagina 6