volle winst, betekende de gelijkmaker toch een zekere teleurstelling in het Oostrumse kamp, ofschoon de puntenverdeling toch wel het best de verhouding weer gafo De Oostrummers kregen al na 7 minuten een tegen slag te verwerken toen de arbiter tot verbazing van zowel vriend als "vijand11 - een penalty weggaf die door de Holthees-formatie in dank werd aanvaard en door middel van André Benschop in een doelpunt werd omgezet; 1-0o De gemoederen dreigden door deze arbitrale beslis sing uit de hand te lopen maar gelukkig hield eenieder zijn hooid koel» Langzaam herstelden de Oostrummers zich maar wisten ondanks verschillende pogingen geen verande ring in de stand te brengeno Na de hervatting zetten de rood-witten meteen een fel offensief in wat in de 52e minuut succes opleverde toen Leo Lenssen uit een afge slagen aanval keihard inschoot echter de bal werd door een Holthees-verdediger vakkundig uit het doel geranseld De toegekende strafschop werd door Huub Emons benut en dat betekende: 1-1. De Oostrummers vielen daarna iets terug maar herstelden zich in de 77e minuut uitstekend toen uit een hoekschop Guus Meyers inkopte maar wederom stond er een Excelsior-verdediger die zijn keepers talent Loonde en andermaal zijn doelman te hulp kwam en weer vas nee Guus Emons die op dezelfde wijze de elfmeter trap verzilverde: 1-2„ Nadat Oostrum nog een goede kans kreeg om de voorsprong te vergroten werd de druk van de gastheren naarmate de wedstrijd verliep steeds sterker en dit leidde 3 minuten voor het einde tot de gelijkmaker toen Geert Koenen door een woud van spelers keihard raak schoot: 2-2c PROGRAMMA ZONDAG 1^ MAAKT a.0s0: Wittenhorst 5 - Oostrum 3 Aanvang 11.30 uur JEUGDVOETBAL Programma voor zaterdag 13 maart DIS A1 DIS C1 Oostrum Oostrum Merselo Leunen El Venray E3 - Oostrum A1 - Oostrum C1 C2- Melderslo C3 D1- Holthees D1 D2- Oostrum D2 - Oostrum E1 - Oostrum E2 Donderdagavond om 9 uur op Aanvang 15 1k 13 11 11 OOUo Vertrek OOUo 30Uc OOUo 1U-15 13=15 OOUo Vertrek 10o00uo 10o OOu o Geysterseweg 3 Jeugdleiders- li - vergadering» 10 9 9 15 15 30 u u. u„ u U o

Oostrum's Weekblad | 1976 | | pagina 11