Volgens de voorzitter zijn niet de evenementen in 75 belangrijk geweest, maar de mens die daar aan meedeed staat op de eerste plaats. Enkele uitspringers: Martin Teunissen 2e bij de N.W.Bo kampioenschappen en tevens Crosskampioen. Joop de Groot kamp. van Brabant en als trouwste trimmer Jozef v.d. Goor uit Sevenum. De clubkampioenschappen was een teleurstelling. Voor het nieuwe seizoen liggen er weer nieuwe plannen o.a. een avondcriterium in Venray en op JO april de jaarlijkse Bonde van Oostrum0 Van de Bank Xerox is bericht ontvangen om een gedeelte van hun terrein op Dinsdag als trainingsparcours te ge bruiken, een succes voor onze voorzitter. De heer Bér v. Dijk deed voor het nieuwe seizoen een prachtige beker voor de succesvolste renner in het vooruit zicht stellen, dit werd door alle aanwezigen duidelijk gewaardeerd De aftredende bestuursleden werden allen weer herkozen, t.w. JcArts, Chr0Jeuken en H» Kessels. Penningmeester Kessels gaf een overzicht van de financiën over het jaar 1975° Een contributie verhoging, zou noodzakelijk zijn om de activiteiten te verhogen. Met een overgrote meerderheid werd het voorstel aangenomen. Tevens kon de Hr.Kessels mededelen dat Cremers Kroon Supermarkten te Venray Horst ons voor 1976 opnieuw zou gaan sponseren. Voor de nieuwe leden werd verteld dat deze zaken in Venray in het Winkelcentrum Veltum en Hoenderstraat 52 te vinden zijn. Dit jaar werd weer een boekwerkje uitgegeven over de activiteiten, het zag er prima overzichtelijk en verzorgd uit, de Venrayse notarisklerk en tevens secretaris van onze club de Heer Horstermans had er vele uren aan besteed en met succes. Voorzitter sprak de wens uit dat zowel trimmers .als wed strijdrenners het nodige plezier, strijdlust en *n res pectievelijk ontspanning zullen beleven aan de toer en wielersport.

Oostrum's Weekblad | 1976 | | pagina 8