VERENIGING VAN BEJAARDEN OOSTRUM Wij willen er allen op attent maken dat wij op woensdag 17 deconze gezamenlijke kerstviering houden in het Parochiehuis. Wij beginnen om half drie met een eucharistieviering in het parochiehuis. Hierzullen het jongens en meisjeskoor de H.Mis opluisteren door het zingen van Kerstliederen of andere eventueel bijpassende teksten. Ook na deze dienst, zullen zij nog enkele liederen ten ge hore brengen of nog samen zingen met alle deelnemers. Door onze dames is gezorgd voor een goede kop koffie, waarbi; eeh kleine versterking. Wij hopen dat U allen zoveel mogelijk deelneemt. Heel veel die bij ons St. Nicolaasfeest aanwezig waren hebben zich al voor deze middag opgegeven, maar naar onze mening kunnen er nog meer meedoen. Komt U allen zoveel mogelijk naar deze Kerstmiddag. Voor hen die zich nog niet hebben opgegeven willen wij beleefd verzoeken dit nog even te doen bij Jan Versleijen onze secretaris. U kunt hem ook bellen onder nummer ^083. Het opgeven is vooral belangrijk in verband met de organi satie van deze middag. Wij spreken dan ook af, dat hen die zich nog niet hebben opgegeven dit doen voor zondag avond december a.s. Het Bestuur. cozo. Hallo Lollypops, Woensdag 17 dec. hebben we weer club. We gaan muisjes pun niken. Willen juliie allemaal het volgende meebrengen: punnik of leeg klosje garen met spijkers erin,., resten garen, dunne haaknaaldpaar restjes stof of oude pantys. Tot woensdag om half 8. Maria en Rini» DAMES N0K0V0 AoSo woensdag 17 dec0 houden wij een'Kerstviering in Tt ParochiehuiSo Aanvang half 8« Wij beginnen met een gezamenlijke Eucharistieviering onder leiding van Aalmoezenier PeeterSo Daarna pauze0 Na de pauze wordt er nog gekiend» Zorg dat U op tijd bent» V/ij wensen een gezellige avond c En natuurlijk allen hartelijk welkom Het Bestuur» - 7 -

Oostrum's Weekblad | 1975 | | pagina 7