Ook ons toekomstig jongerenkoor wensen we veel succes toe. Uw pastoor» Jaarvergadering van de Oudervereniging basisschool 26. september jol. had de jaarvergadering plaats van de Ou dervereniging, in het parochiehuis. Achter de bestuurstafel zat vanzelfsprekend het volledig be stuur van de Oudervereniging. Vóór de bestuurstafel hadden plaats genomen het volledig per soneel van de basisschool, het oude en nieuwe schoolbestuur en ....slechts een derde deel van de leden van de Ouderver eniging. Was de dag niet goed gekozen, het tijdstip niet goed gepland of had men geen interesse in deze jaarvergadering, in de gang van zaken op de school Dit laatste zou ik erg jammer vinden. De school neemt immers 'n belangrijke plaats in in het leven van Uw kind. Of schrok U terug voor het woord jaar-vergadering1n verga dering rnet lange verslagen en vele cijfers Dan kan ik U zeg gen dat die vrees ongegrond was. Ik vind dat het bestuur 't knap gedaan heeft, kort en duidelijk. Mogen we op de volgende vergadering van de Oudervereniging meer belangstellenden verwachten Op de agenda van de jaarvergadering stond o.a. ook: ontkop peling kerk- schoolbestuur. Omdat we het toch wel belangrijk vinden dat alle ouders van de schoolgaande kinderen hiervan op de hoogte zijn, willen we dit nog graag even herhalen in het Oostrum's V/eekblad. Tot nu toe was het kerkbestuur tevens schoolbestuur. Nu krij gen we een eigen schoolbestuur, los van het Kerkbestuur. Deze ontkoppeling is in belangrijke mate uitgegaan van het Bestuur van de Oudervereniging. Dit Bestuur heeft ook 'n be langrijk deel van de voorbereidingswerkzaamheden verricht. Na enkele besprekingen van het Bestuur Oudervereniging met het Kerkbestuur (dat toen ook nog het schoolbestuur was) werd besloten een commissie in het leven te roepen, om de voorbe reidingen sneller te doen verlopen. Deze z.g. ontkoppelings commissie werd alsvolgt samengesteld: 2 leden uit het Kerk- schoolbestuur n.l. de heren Janssen en Jans; 2 leden uit het bestuur Oudervereniging n.l. mevr.Jeuken- vanVugt en de heer Hermans;. 2 leden uit het onderwijzend per soneel n.l. mej.Hendriks van de basisschool en mevr.Buijssen- Verheijen van de kleuterschool. Kandidaten voor het nieuwe schoolbestuur werden gezocht, ge vraagd en voorgedragen. - 5 -

Oostrum's Weekblad | 1975 | | pagina 5