DE VLOOIENMARKT IE IN ZICHT0 Zondagavond-- 5 oktober, is er weer !n actie voor het orgel afgerond n-1- de VLOOIENMARKTc Wij zijn vol spanning wat het op zal brengen, maar we hebben goede verwachtin gen, want er is veel binnengekomen van de mensen van Oöstrum en mooie en waardevolle dingen.» Alle gevers nogmaals hartelijk danko De Vlooienmarkt wordt gehouden in de TUINBOUWLOODS Stationsweg 199Zondag vanaf 1 uur kunt U onze stand be zichtigen en om 2 uur begint de verkoop0 Komt U allen Tn kijkje nemen, U zult zich niet vervelen» Het Dames en Herenzangkoor zal er voor zorgen dat er nog Tn pilsjekoffiebroodjes enz» te verkrijgen zijn.» Zondag-avond rond 10 uur zal in café Verheijen de op brengst van de vlooienmarkt bekend worden gemaakt, allen die zich hiervoor interesseren zijn van harte welkom* Dus tot zondag 9 oktober in de tuinbouwloods - we zijn geopend van 1 tot 10 uur» TT Her acuie-comie TONEELGROEP "DE VLASBLOEM" Toneelgroep "De Vlasbloem" heeft in studie genomen de bekende klucht "Kink in de Kabel" van het Duitse schrij versduo Arnold en Bach, de Nederlandse bewerking is van Ab van der Linden.» De premiere in Oostrum zal plaats hebben op zondag 16 november en de tweede uitvoering op maandag 17 novembero De Oostrumse toneelgroep heeft al verschillende aanbie dingen om het stuk elders op te voeren» WoSoV. ETo CHRISTOFFEL, Zondag. 5 oktober a0s0 gaan wij wandelen en Haelen0 De start is om 13*00 uur vanaf jeugdhuis "De Keversberg" Wij vertrekken om half twaalf aan de kleuterschool en gaan via halfv/eg naar basisschool Coninxshof a

Oostrum's Weekblad | 1975 | | pagina 10