Diverse verenigingen hebben reeds hun beste beentje voorge zet en andere hun medewerking toegezegd aan acties om de benodigde gelden bij elkaar te brengen. V/ij kunnen nu reeds melden dat we de tienduizend gulden ge passeerd zijn* Dit bedrag bestaat globaal uit de volgende opbrengsten en baten: a) Aktiecarnavalsvereniging en diverse kleine acties t.g0v„ carnaval f 1250,= b) A-O Jarig- jubileum ScVo0o en Tamboercorpsfestival f 1350,= c) Sloop pand Vollenberg 1750,= d) Tour Wielerclub wielerronde 500,= e) Toneelvereniging, .oudervereniging en Christoffel. Verkoop versnaperingen t.g.v. Jubileumtocht 500,= f) Dames N.K.V. Verkoop bloemen 870,= g) Giften, toezeggingen en diversen f ^750,= Saldo heden 10970,= In de komende maanden, zullen onder andere de volgende acties nog worden georganiseerd.; 14 september -Ruiter'concours Nobel 5 oktober Vlooienmarkt Zangkoren 25 en 26 oktober Barakwedstrijden Biljartenclub SNA 1 en 2 november Fancy fair Comité Orgelfonds T.z.t. zal eenieder nog. persoonlijk benaderd worden voor een bijdrage om het bedrag mee rond te maken. Het Comité Orgelfonds rekent weer op de medewerking van U allen. Zodat \-ie straks een orgel hebben waar we trots op kunnen zijn. Het comité Orgelfonds. DAMESZANGKOOR ZATERDAG 20 september 19»00 uur avondmis V/OENSDAG 2h september 19»30 uur repetitie Woensdag 1 oktober 19»30 uur repetitie met dirigent W. Lakeman. Na die repetitie hebben we om 20.30 uur repetitie met dirigent A.Haans voor St.Cecilia. Willen alle dames zorgen aanwezi g te zijn. We beginnen met het repeteren van 'n nieuw stuk. Als men de repetitie niet bij kan wonen, wilt U zich dan afmelden bij 't bestuur. Het bestuur O

Oostrum's Weekblad | 1975 | | pagina 8