vaak tech-wel heel aardig,-vervolgens viel het verschillen den op, dat je maar weinig kinderen in België zag en nog minder mensen zag werken - in ieder geval waar we voor - gingen n0l0 het "natuurschoon" dat hebben we niet gemist0 In Remouchamps stond 'n stevige koiiietafel klaar waar dankbaar gebruik van gemaakt werd* Van Remouchamps gingen we naar Co 0 V/at we op'deze route aan natuurschoon zagen was geweldig, niet in woorden te beschriijven, hetgeen onze smid, die ondanks zijn hogere leeftijd nog vol humor zit, onderstreepte met de woorden! Ik kan niet indenken dat God die hele wereld in zes dagen geschapen heeft0!T Hij zal later nog wel rns tot andere ontdekkingen komen0 Nadat we.volop genoten hadden van al dit natuurschoon, ge noten we in Co van andere gaven, dit maal in een rustig zitje bij het restaurante Veel bekijks hadden de watervallen van Co, en degenen onder ons die het meeste lef hadden, waagden een ritje met de kabelbaan en kwamen, na enige tijd in de lucht ge zweefd te hebben, gelukkig toch weer nuchter met beide benen op de grond» Om zes uur werden we in het hotel "Vierlandenpunt" te Vaals verwacht, waar een goed verzorgd en smaakvol diner klaar stond, we kwamen vandaag op geen enkel gebied iets te kort, en de dag was vliegensvlug voorbij gegaan» Dan ging de reis in êèn ruk naar huis al mag nog wel ver meld worden dat de chauffeur ons nog de kans bood om nog even ?n pilsje of iets dergelijks mee te pikken in Horst, waar de mannenafdeling ongetwijfeld nog wel zin in had, maar de dames verlangden naar huis om hun kleinkinderen nog even te verrassen met een souvenirtje en aangezien het nog steeds het "jaar van de Vrouw" is, kregen ze weer hun zinc Benieuwd wat het gaat worden als de "Jaren van de man weer komen5 waarschijnlijk zal er wel niets veran deren! Na een dankwoord van de Voorzitter aan de chauffeur en de reizigers voor hun volgzaamheid, past nu toch zeker wel fn bijzonder woord van dank aan het Besuur van onze Bejaar denvereniging voor het voorafgaande werk, voor de perfecte organisatie en voor geweldig mooie tocht die zij uitge stippeld had o Ik geloof wel dat ik namens alle bejaarden mag zeggen Bestuur, bedankt, we vonden het allemaal geweldig, we hebben heerlijk genoten en graag tot 'n volgende keer» Uw pastoor. - 3 -

Oostrum's Weekblad | 1975 | | pagina 3