Nagekomen Kopie. Zondag 7 september. 00STRUM 5 - WITTENHqRST 5 1-3 Oostrum 3 had in de éérste kompetitie wedstrijd, zondag j.l., al meteen een geduchte tegenstander in de goed spelende W'korst-formatie. In de éérste helft deden beide ploegen niets voor elkaar onder. Zowel Oostrum als W -horst zagen echter hun goed aan vallend spel niet in doelpunten beloond. Eerst in de 39 ste minuut bracht een snelle uitval van de gasten de stand op 0-1. Deze vreugde was echter maar van korte duur. De gast heren namen snel de aftrap en plaatste de bal in het strafschopgebied van de gastten. Hier werd Sjaak Cornelis aangespeeld, die twee man voorbij ging en met een zuiver schot scoorde 1-1) De W'h orst-f ormatie ging na dit doelpunt nog feller in de aanval en zag dit in de 73 ste minuut beloond. Een harde schuiver vanuit het strafschopgebied werd ongelukkigerwijs door 'n Oostrum verdediger van rich ting veranderd, waardoor de bal onhoudbaar in het net verdween 1-2). In de 81 ste minuut viel het beslissende doelpunt. Wederom een harde trap vanuit het strafschopgebied deed de bal op binnenkant paal belandde en verdween achter de doellijn. 1-3 Zowel gasten als gastheren speelde een sportieve en aantrekkelijke wedstrijd. Een wedstrijd waarin de conditioneel sterkere W'h.orst- formatie een verdiende overwinning boekte. DAMES ZANGKOON Donderdag .11 september 15 «00 uur' Huw «Mis c Zaterdag 13 september 16.00 uur Jub.Mis V/oensdag 17 september 19*30 uur Eepetitie. - 6a - •■■■■■"MMIIBaMHIMaAMMHMMI

Oostrum's Weekblad | 1975 | | pagina 7