AAN DE LEDEN VAN DE LVB U wordt van harte uitgenodigd voor de jaarvergadering op 25 sept. in zaal Verheyen» Aanvang 8 uur» t Programma zal bestaan uit: - jaarverslag en financieel overzicht» Kiezen nieuw bestuurslid, wegens het aftreden van Mevr» Jacobs» - Eerste bespreking over de uitwisseling met de N»hoVo-vrouwenbondwelke we hopen te houden in de eerste helft van november» Ideeën en suggesties zijn zeer welkom» - Aanbieden nieuw werkprogramma» - Als we nog tijd hebben, kienen» Op uw verzoek hebben we dit jaar een cursus bloemschikken, bestaande uit 4 lessen op de volgende data: 2 okt», 23 okt», 6 nov» en 27 nov» De kosten zullen ongeveer f 3.1per les bedragen» (Afhankelijk van het aantal cursisten)» Hierbij komen dan nog wel de bloemschik materialen» Het is echter wel de bedoeling dat u hier voor zoveel mogelijk bloemen en takjes uit eigen tuin meebrengt» De cursus zal gegeven worden door de heer E» Zeelen» Opgave tot en met 27 sept» bij een van de... bestuursleden» Op 6 okt. zal de eerste les starten van een bakcursus. Deze cursus zal gegeven worden door Mevr. Arts- Tacken en is georganiseerd door het kringbestuurop de volgende data: 6 okt», 13 okt», 20 okt», 27 okt.", 3 noven 10 nov» Aanvang 19»3° in de huishoudschool te Venray. De kosten bedragen 3?per avond» IJ wordt verzocht de bakingrediënten zelf mee te brengen» Meebrengen voor de eerste les: 1 pond bloem 1 pakje vanillesuiker 3 eieren 6. appels 1 pond witte basterdsuiker doos voor vlaai 2 pakjes margarine schort en theedoek» Opgave tot en met 14 sept» bij een van de bestuurs leden. (Plaatsing in volgorde van opgeven!) - k - Bestuur LVB»

Oostrum's Weekblad | 1975 | | pagina 4