Omdat dit nog altijd te weinig tot ons doordringt, omdat we nog niet klaar zijn om geheel op eigen geweten te koersen, daarom hebben we wel degelijk een wet nodig- als een duwtje in de rug, daarom bestaat nog steeds die zondagsplicht Uw pastoor» HARMONIE "SUB MATRIS TUTELA" Donderdag, 4 september vergadering met de ouders van onze jeugdige leden in café J.Verheijen» Aanvang 19.30 uur. Om 20.00 uur Bestuursvergadering-, eveneens in café Verheijen. Om 20.15 uur repetitie van het tamboerkorps in het parochiehuis» Zaterdag, 6 september: Optreden in Mariënbaum» Vertrek per bus om 15-00 uur vanaf het parochie huis» Ook de leden die op- eigen gelegenheid reizen, worden verzocht om 15-00 uur aanwezig te zijn bij het parochiehuis om eventueel nog leden mee te nemen» Aankomst in Mariënbaum om 16.00 uur, waarna naar het feestterrein wordt gemarcheerd om daar een concert te geven» Om 19.00 uur is er een avondmis in Mariënbaum die bijgewoond kan worden. Van 20.00 uur tot 01.00 uur zal de "Eikenhofkapel" met enkele andere orkesten de muziek verzorgen op deze "Italiënischer Nacht". Rond 2 uur s nachts hopen wij dan weer in Oostrum terug te zijn» Dinsdag, 9 september: Repetitie voor de leerlingen in het parochiehuis» Aanvang 18.OO uur» Woensdag, 10 september: Repetities in het parochiehuis: van 19»15 tot 20.30 uur het tamboerkorps, van 20.30 tot 22.30 uur het gehele orkest» Zondag, 14 september zal door de gehele vereniging een frühschoppen verzorgd worden ter gelegenheid van de Kermis in Oostrum. Op deze wijze willen wij U bedanken voor Uw medeleven met onze vereniging. Wij hopen dan ook op mooi weer en wensen U een prettige kermiszondagmorgen toe» 5

Oostrum's Weekblad | 1975 | | pagina 5