So V. 00STRUM Uitslagen oefenwedstrijden: Brughusia 1 - 0ostrum 1 3-0 R.K.L.V.V. 2 - Oostrum 2 0-1 Koningslust '4-, Oostrum 3 *f-5 Oostrum moest in eon nuttige oefenparty zijn meerdere erken nen in een geroutineerder Brughusia. Vooral in de eerste periode tsaren de gastheren veel sterker, ofschoon Oostrum al in de beginfase een uitstekende kans kreeg om doel te treffen, echter M.Thyssen zijn schot ging naast. In de 17e minuut werd Oostrum te ver opdringen nood lottig, een snelle een-twee combinatie tussen C.Tissen en J.Lenssen stelde laatstgenoemde in de gelegenheid de score te openen 1-0. Na de hervatting herstelden de Oostrummers zich enigszins en waren de teams beter aan elkaar gewaagd. Doch veel kansen leverde dit niet op daarvoor speelden de oostrumvoorwaartsen te doorzichtig, waardoor de Brughusia-defensie, met aan het hoofd de uitblinkende L.Beterams, goed kon stand houden. Slechts twee gevaarlijke momenten deden zich voor in het hei ligdom der Brughusia-mannen. Een afstandschot van Th.v.d.Pas kon op het nippertje door doelman Tissen tot hoekschop wor den verwerkt en een voorzet van B.de Kleyn belandde op de lat. De gastheren daarentegen bleven erg gevaarlijk met hun snelle counters, doch de Oostrum-verdediging kon het vooralsnog redelijk klaren maar toen een voorzet van richting werd ver anderd was ook doelman Kessels kansloos 2-0. Tenslotte in de eindfase bepaalde Brughusia de stand op 3-0 en eindigde dit vrij harde doch niet onsportieve duel in een verdiende zege voor de gastheren, waaruit naar wij hopen de rood-witten veel lering hebben opgedaan. Oefenprogramma zondag 2k augusrus a.s.: Oostrum 3 - R.K.L.V.V. 3 aanvang 11.30 uur Oostrum 2 - Merselo 2 aanvang 11.30 uur Voor Oostrum 1 raadplege men het publicatiebord bij café Verheyen.

Oostrum's Weekblad | 1975 | | pagina 5