richting, worden afgesloten voor alle verkeer, behalve voet gangers. Het gedeelte van de Stationsweg te Oostrum vanaf pand 157 tot pand 167 zal over een afstand van 100 meter worden afgesloten voor alle verkeer in beide richtingen, met inbegrip van voet gangers. Het verkeer zal \rorden omgeleid via een aan de noordzijde van het afgesloten gedeelte aangelegde noodweg. Aan beide zijden van de afsluiting gaat een afpellende snelheid van 50 naar 30 km. per uur gelden over een totale afstand van 200 meter. Vergunning voor breimodeshow Burgemeester en Wethouders hebben aan de heer A.H.Baltissen vergunning verleend tot het houden van een breimodeshow op maandag 15 september van 19.30 tot c.2.CO uur in zaal In Den Engel. Behalve het shoiven van model len, zal er voorlichting met betrekking tot het verwèrken van kleuren worden gegeven, zonder dat daarbij verkoop plaatsvindt. Wist dat a.s.zondag wandelen is in Oostrum - Wist Udat er ongeveer 1500 wandelaars komen Wist IJ: dat er op de speelplaats van de basisschool kraampjes geplaatst worden Wist dat U daar broodjes - worst - ijs - frisdrank - chips - en snoep kunt kopen Wist U: dat de gehele opbrengst hiervan ten bate van het orgelfonds komt Wist U. dat het inschrijfgeld (betaald door de deelnemers) als onkostenvergoeding is voor W.S.V.St.Christoffel. W.S.V. St.Christoffel. Zondag 2*f augustus wordt in Oostrum de derde lustrumtocht gehouden. De wandelaars komen door de volgende straten: vanaf het schoolplein via het grasveld, Mgr.HanssenstraatValkenkampstraat, bij de kleuterschool is het défilé, daarna v.Broekhuizenstraat, Spralandweg, Geyster- seweg, Zuiderbergweg, Geeststraat, Herenpasweg, Witte Vrou wenstraat en Ooster-Thienweg. Willen de bewoners van deze straten zoveel mogelijk de vlag uithangen en de

Oostrum's Weekblad | 1975 | | pagina 3