v/oer eerlijk en volledig inzetten voor de school in een prettige en vruchtbare samenwerking - Uw kind, onze kin deren van Oostrum zijn er alleen maar mee gebaat Moge liet voor al onze kinderen een prettig en goed school jaar worden® Uw Pastoor Zangkoren De grote meerderheid van onze zangers en zangeressen is op vacantie geweest, helemaal vanzelfsprekend en het was hen ook nog van harte gegund. Toch zijn ook onder de vacantie alle gezongen missen door kunnen gaan, al was het dan soms in een bescheiden vorm; mijn bijzondere dank aan de zangers en zangeressen die dit klaar hebben gespeeld. Nu de vacantie voor de meesten van ons weer tot het ver leden behoort en over enkele dagen waarschijnlijk ook de tropische hitte, heten wij U allen weer welkom op de repetities. Het herenkoor is deze week reeds gestart - het dameskoor zal binnenkort zal binnenkort volgen en binnen dagen zal ook ons onmisbaar kinderkoor weer met de repetities beginnen. Een gced zangkoor is van grote waarde in onze tegenwoordige eucharistievieringen, belangrijker dan een beste predikant (en die zijn er ook nog maar dun gezaaid) Maar iedere zanger of zangeres weet even goed als ik, dat voor een goede uitvoering repetitie's en nog eens repe- tie's nodig zijn. Laten we daarom allen weer proberen alle repetitie1 sin zover het mogelijk is, bij te wonen, het Ceciliafeest en kerstmis staan weer vlak voor de deur,- onze tijd gaat immers snel, Fn mochten er nog zijn die beschikken over een goed gehoor en een behoorlijke stem, en die nog niet bij onze koren zijn aangesloten - hoe is het mogelijk I I dan worden zij bij deze uitgenodigd en zijn zij bijzonder van harte welkom - naast een nieuw orgel (in het volgend Oostrum's weekblad zult waarschijnlijk meer hierover vernemen), naast 'n nieuw pijporgel nieuwe zangers en nieuwe zangeressen, nieuwe zangertjes en nieuwe zangeresjes, dat zou ideaal zijn. En U behoeft geen drempelvrees te hebben - U voelt zich ongetwijfeld vanaf de eerste repetitie thuis bij onze zang au koren, er heerst 'n goede, gezellige sfeer. Alle zangkoren weer 'n mooie tijd en veel succes. Uw Pastoor. 'U O O O O

Oostrum's Weekblad | 1975 | | pagina 4