FESTIVAL TAM BOEEKORPSEN, Het Zaterdag 7 Juni op het Sportpark gehouden toer nooi voor tamboerkorpsen is een prettig, en mooi feest geworden. De weergoden zijn ons bijzonder goed gezind geweest. Ook was een groot publiek aanwezig dat op deze mooie dag heeft kunnen genieten van de prestaties van deze drumbands. Cx E Q N 13 5 Ns Op Zaterdag 7 Juni is op het sportterrein gevonden een portemonnaie. De eigenaar kan deze terughalen op het volgende adres Geysterseweg 21Ar TERUGBLIK OP HET E E g E N D, n V/eekend met alleen maar zonneschijn en prettige herinneringen Het sportpark van S,V«Oostrum leek Zaterdag en Zon dag wel op een vakantieoord. En je voelde je in die prachtigebosrijke omgeving ook echt op vakantie. Tn stukske Oostrum dat er zijn mag en waar vele hoger geplaatste sportverenigingen oa.F.C «V.V.V. jciloers op zijn. GAAN wij er zelf ook nog trots op dat we zo'n sport park bezitten? Je raakt natuurlijk aan alles gewend en op den duur vind je alles gewoon. Maar zo gewoon en vanzelfsprekend is het toch niet. En ik geloof dat het goed is zo nu en dan nog eens even stil te staan bij het mooie wat we be zitten waar velen voor gewerkt en zich uitgesloofd hebben. Laten we al die mensen die zich op de een of andere manier ingezet hebben voor dit sportpark? die het gemaakt hebben tot wat het nu is? er altijd dankbaar vuur blijven. Zij hebben de gemeenschap en heel bij zonder de sportminnende Jeugd een grote weldaad be wezen. Sn Zaterdag hebben we kunnen zien hoeveel voetballertjes en voetballers hier een gezonde ont spanning genieten. Het was een zonnig sluitstuk van het 40-jarig julileum van S.V.Oostrum? al zullen en kele veteranen nog wel enige dagen met de ziektekaart opgescheept zitten - we wensen hen vanaf deze plaats t-c-n Z t~ué

Oostrum's Weekblad | 1975 | | pagina 2