spelers en het bestuur, dat men nog voor zijn plezier voetbalt en met plezier voetbalt, Zit er dan nog een kampioenschap in, dan is dat meegenomen en zeker niet te versmaden maar zelfs toe te juichen. Maar voor mij is dit niet het belangrijkste 0 Wel zou ik het jammer en pijmlijk vinden, als juist met het kO jarig bestaan van de ver eniging het eerste elftal zou moeten degraderen,, he i. plaatst toch altijd min of meer !n domper op het feest. Maar dit gebeurt niet, Na de wedstrijd tegen Grashoek heb ik tegen verschillende zwartkijkers gezegd och, er zijn nog tien wedstrijden en als onze jongens het kunnen op brengen om met dezelfde inzet te blij ten spelen, gaan ze er nog verschillenden winnen, En de eerste beste zondag erop, was het al raak; 'n overwinning door 2 prachtige doelpunten. Ga in geen geval het veld op met de gedachte wij zijn de minderen, dat is fataal en niet waar. Ik ben er van overtuigd dat, als jullie iedere zondag op nieuw het veld opgaan met de gedachte: wij gaan winnen- en jullie dezelfde vechtlust-sportief bedoeld natuurlijk- blijven tonen als in Meiderslo en nog wat beter plaat sen en uitkijken, ik ben ervan overtuigd dat jullie over enkele weken fn paar plaatsen hoger genoteerd staan. Blijft elkaar steunen en aanmoedigen, dat verhoogd de inspiratie en de inzet. Het ligt natuurlijk hoofdzakelijk aan jullie, maar ook de andere inwoners van Oostrum kunnen Tn handje helpen, Ik veronderstel wel dat Iedereen het sportveld weet te* liggen - tussen haakjes, je kunt er ook heerlijk wan delen - laat onze jongens daar niet alleen staan, maar kom eens kijken en moedig ze aan, ze verdienen het en het zal hen goed doen. Sportvrienden, toen ik pas hier was, heb ik jullie gefe liciteerd met zo'n geweldig sportpark en kantine, met die geweldige staf van bestuursleden en leiders, met jullie inzet voor de jeugd. Ik hoop over. enige tijd het tweede elftal te mogen feliciteren met ?n kampioenschap en het eerste elftal met het behoud in de eerste klasse. Beste sportvrienden en hiermee bedoel ik alle elftallen van groot tot klein, veel vreugde in het spel en veel succes PASTOOR 6 w v O O

Oostrum's Weekblad | 1975 | | pagina 6