clublokaal waar meerdere tafels(voorlopig wordt ge dacht aan 3) kunnen worden geplaatst. Gedacht wordt hierbij aan het parochiehuis. Hieromtrent is met het dagelijks bestuur van het parochiehuis reeds kontakt op genomen. Naar aanleiding hiervan mag verwacht worden dat de tafeltennisvereniging op de DINSDAGAVONDEN het pa rochiehuis als haar nieuwe clublokaal zal kunnen be trekken. Inmiddels is de proefperiode van de vereniging ten ein de. Op 19 december j.l. hebben enkele leden van de ta- feltennis-vereniging met het bestuur van de Sportvere niging vergadert over de definitieve opzet van de nieuwe vereniging. Hierbij werd besloten om de tafeltennisver eniging in tegenstelling tot de bij de oprichtingsverga dering gelanceerde bedoelingen* zowel financieel, orga nisatorisch als bestuurstechnisch volledig los te kop pelen van de Sport Vereniging. Aangezien de tafeltennis vereniging hierdoor als zelfstandige vereniging gaat be staan is het noodzakelijk om zo spoedig mogelijk statu ten en een huishoudelijk reglement samen te stellen en goed te keuren en een bestuur te kiezen. E.e.a. zal moeten plaats vinden op de 30 jan. a.s. te houden ledenvergadering. Door een drietal leden zijn reeds concept statuten en een concept huishoudelijk reglement opgesteld. Een en ander zal tijdig voor de vergadering van J0 januari aan alle leden worden uitge reikt. Degenen, die aan de bestuursverkiezing willen deelnemen kunnen zich hiervoor tot en met 30 januari opgeven bij J.G.BOENINK, Witte Vrouwenstr. 18 of 7, Bus Witte Vrouwenstraat 11. Degenen, welke al langer van plan waren lid te worden of degenen welke door dit artikel voor het voor het eerst iets over een tafeltennis ver eniging in Oostrun vernemen; U bent van harte welkom als lid van de tafeltennisvereniging. Ook jeugdleden kunnen zich aanmelden, waarna bij voldoende deelname voor de Jeugd op de dinsdagavonden eventueel enkele afzonderlij ke uren kunnen worden gereserveerd. S .V cOOSTEUM. UITSLAGEN0 GOSTRUM 1 - D.SO. 1,0-3; HOLTHEBS 3 - OOSTRUM 2 0-0; OOSTRUM 3-CASTENBAY 4 4-1; Oostrum leed tegen D.S.O. haar eerste thuisnederlaag van dit seizoen. In het eerste half uur waren beide teams redelijk aan elkaar gewaagd. Echter toen Philipsen - 1 o

Oostrum's Weekblad | 1975 | | pagina 10