QÜPERVBEENIGING O O S TBUM Iedere woensdagmiddag gaan er ongeveer 60 tot 70 jongens in de leeftijd van 6 tot 12 -jaar, naar liet sportpark "De Spar" on te trainent Ouders U weet wel dat uw kinderen tweemaal liet zeer drukke kruispunt Wanssumseweg over moeten steken. Maar weet u ook, wat voor een verantwoording u daarbij draagt Nu heeft de oudervereniging in samenwerking met S.V. Oostrum liet initiatief genomen om hier iets.aan te doen. Wij hebben een verzoekschrift ingediend bij de korpschef van de Gemeente politie te Venray om hulp. Zolang de politie dit probleem nog niet heeft opgelost, zullen wij als oudervereniging, trachten dit op te vangen; door aanwezigheid van ouders, die de kinderen zullen begeleiden bij het oversteken en wel op de volgende tijdens van 12.45 - 13-15 uur en van 14.30-14.45 uur. U moet dit wel.zien als een voorlopigeoplossing. Hierbij doen vij een dringend beroep op de ouders om toch de kinderen op genoemde tijden te laten oversteken. Tevens vragen wij nog ouders die ons hierbij willen hel pen, om op beurten toezicht te houden. Kon-takt—adres s A.Iïaedts-Verheijen, Wanssumseweg 4a, tel. 2274. Hot Bestuur. S. V. Q0STBUM. Uitslagen Öostrum 1 - Resia 1 1-0 Ysselsteyn 3 Oostrum 2 3-3 Oostrum Dl - Wanssum Dl 1-1 Oostrum D2 - Ysselsteyn D2 2 - 1 Oostrum El - Venray E2 4 - 0 In een meer spannende dan fraaie wedstrijd behaalde Oos trum haar eerste overwinning in de competitie. Voor zowel Oostrun als rode lantaarndrager Resia, stond er veel op het spel, wat tijdens de wedstrijd ook tot uitdruk king, kwam in soos wat te harde duels. Na „een nerveus be gin van beide ploegen, was het Oostrum dat zich via de vleugels enkele kansen schiep, die echter niet het gewen ste resultaat opleverden. In de 35ste minuut veroorzaak te een Resia-verdediger hands binnen de beruchte lijnen - 3 -

Oostrum's Weekblad | 1974 | | pagina 3