Aan onze leden,TT 7u wordt van harte uitgenodigd voor een kien- avond, op 26 september 1974 a.s., welke gehouden zal worden in het parochiehuis, aanvang 8 uur. Op deze avond zullen tevens het financieel overzicht en het jaarverslag voorgelezen worden. Ook kunt U zich dan opgeven voor de Hiltho-tentoonstelling in Horst op 10 oct. Dan zal n.l. speciale Huisvrouwendag zijn met o.a. bloemschikken, schoonheidsspecialiste, mode show, demonstraties- koken, bakken, braden, enz. Bij voldoende deelname zal de toegangsprijs 2.50 p.p. bedrageno (groepsverband) Nadere bijzonderheden verneemt U op 26 september. Bestuur L.V.B. afd. Oostrum. DIERENOPTOCHT.o Ter gelegenheid van Dierendag 1974 organiseert het bestuur van de Dierenbescherming weer een dierenoptocht op zaterdag middag, 5 October, om half vier0 Ieder kind kan met zijn of haar lievelingsdier daaraan deel nemen en evenals vorige jaren zal het weer een flinke stoet wordeno Voorafgegaan door de jeugddrumband onder leiding van de heer F.van Els en begeleid door een aantal volwasse nen, trekt, de optocht door het centrum van Venray, waarna op het plein achter de schouwburg een verloting wordt ge houden van aardige prijsjes, waaronder een aantal prachtige dierenkalenders Om aan de optocht deel te nemen worden bij voorverkoop kaartjes verkocht a 25 cent. Voor Oostrum kunnen die worden afgehaald bij de heer H. Bruggeman, Wanssumseweg 11 en in Venray op woensdag 2 oct. bij mevr. Vullinghs, Kempweg 25, op vrijdagavond van 5 tot 7 bij mevr. Thijs sen, Maashes eweg 65» Ook een uur voor de optocht aan het gemeenschapshuis. De optocht wordt om drie uur opgesteld in de buurt van de schouwburg. Bij ongunstig weer wordt de optocht een week uitgesteld. L.VoBo van de LoL.T.B. Afd. Oostrum.

Oostrum's Weekblad | 1974 | | pagina 7