Dit allemaal onder het mom van kreatif-vormend en ontspan nend samen zijn. Het is ook een goede mogelijkheid om contacten te onderhou den met je mede dorpsgenoten, vooral als je b.v. nog op school zit of als je al werkt. Wij kunnen alleen zeggen, kom eens kijken op de introductie avond op donderdag 3 October in het zaaltje van Yerheijen. De kontributie bedraagt slechts 15 gulden per jaar. Hopelijk tot ziens op onze eerste avond. Het Eestuur van de K.P.J. Afd. Oostrum ++++++++++4-+4H-+++++++++++++++++++++++++++++-f Aan de ouders en de leden van Ador en Cozo-.. Zoals U al dan niet vernomen heeft ligt het in de bedoeling de jeugdverenigingen Cozo en Ador te bundelen in een stich ting met een bestuur. Reden hiervoor zijn; - Meer integratie van jongens en meisjes in het ontspan ningsleven. - Meer efficiënt gebruik maken van de middelen die voorhan den zijn. - Een organisatorisch beter te regelen geheel. Dit zullen wij in de loop van de komende jaren trachten te verwezenlijken met deze stichting. Deze zit alsvolgt in eikaars - Een bestuur waarin de meerderheid bestaat uit leidsters en leiders, plus enkele mensen van buiten. - Onder dit bestuur resulteert de leidersraad, waarin alle leidsters en leiders zitting hebben; deze raad bepaalt bepaalde aktiviteiten. - In de loop van de tijd zullen meer specialistische groepen worden gevormd met elk een eigen bezigheid, Voorlopig zul len deze groepen bestaan uit de huidige groepen van Cozo en Ador. In een vergadering van de leidsters en leiders van Cozo en Ador is een voorlopig jaarprogramma gezamenlijke aktivi teiten samen gesteld. Uiteraard heeft U belangstelling voor de gang van zaken en wellicht wilt U iets meer weten over het hoe en waarom. Dan kunt U terecht bij; dhr.M.Künen,Hatendonkstr25 tel. 5186 dhrW.bindersv.Broekhuizenstr.22 tel 4144dhr.W.Moorrees Ooster Thienweg 50 tel.3185; mevr.G.Versieyen, Hatendonkstr 23 telo3493l mevr.L.RaedtsWanssuinsew. 3* tel.1469» - -"5 - v 1

Oostrum's Weekblad | 1974 | | pagina 5