Er is al een begin gemaakt: het ontmoetingscentrum staat er dankzij veler medewerking. De buitensport accomodatie zal er nog dit jaar zijn. Maar voor de rest zullen we met elkaar moeten zorgen. Het doel van de aktie is dus: "Limburg bouwt een sportcentrum-voor zijn gehandicapten" Alle in Limburg verschijnende dagbladen, alsmede Radio Zuid zullen er de nodige aandacht op vestigen. Daarom zal de kollekto dit jaar grootser zijn dan ooit tevoren. Immers wij vragen nu toch voor onze eigen gehandicapte mensen in Limburg De kollekto zal dit jaar worden gehouden in de week van 23 t/m 28 september. Wij hopen van harte, dat U ons weer zult willen helpen. Verleden - jaar hadden we een geweldige opbrengst in Venray, t.w5085.34, met welk bedrag wij in Limburg'aan de top stonden. Wij streven er naar dit bedrag dit jaar in ieder geval te evenaren en met Uw hulp zullen we hierin ook beslist slagen. Evenals vorige jaren, brengt de jeugd van Oostrum de zakjes bij U thuis. En onze bejaarden komen ze weer ophale In verband met de kermis is de kollekte in Oostrum een week later. Het plaatselijkcomito K.P.J. afdc Oostrum. Hallo Jongelui, jullie hebben nu de leeftijd bereikt dat je stopt met het li'd zijn van C.O.Z.O. en A.D.O.R. Misschien zijn er zelfs nog mensen onder jullie die nog geen lid zijn geweest van een jeugdvereniging. Nu jullie 15 jaar geworden zijn, of voor 1 januari 1975 15 worden, bestaat er voor jullie de gelegenheid om lid te worden van de K.P.J. afdeling Oostrum. Wij hebben jullie van alles te bieden, voor mensen die ergens werken, mensen die nog op school zitten en mensen die zelfs soms niets doen. Met al deze mensen proberen wij van september tot juni een leuk K.P.J.-seizoen te maken. Er is van alles te beleven zoals b.v. Droppingen. uitwisseling, kreatieve avonden, discussie avonden, kienavonden enz. enz. enz.. Maar vooral gezellig samenzijn met je leeftijdgenoten. -~4 -

Oostrum's Weekblad | 1974 | | pagina 4