Maar blijft het zo, ook in de toekomst? Kunnen we onze voorzieningen - en denkt U hierbij ook aan de finantiën - in standhouden? Wat hebben ve er voor over? Welke voorzieningen zijn belangrijk voor behoud van de leefbaarheid? Over al dit soort punten wordt links en rechts wel eens gepraat. Bit biedt echter weinig houvast om te kunnen vaststellen, wat de mensen onder leefbaarheid verstaan, hoe men over verschillende zaken denkt en wat er in de eerstkomende jaren moet gebeuren om onze leefbaarheid in stand te honden. Daarom zal de dorpsraad een enquete houden. Bit ge beurt ook in de andere dorpen. Een werkgroep heeft de enquete opgesteld. Voor ons dorp heeft GMULDERS in de werkgroep gezeten. Ook de gemeente is in de werkgroep vertegenwoordigd en. bij de uitwerking van de enquete hebben we van die kant veel steun gehad. Ee uitvoering van de enquete ligt helemaal in handen van de dorpsraad. De resultaten zullen ook door ons uitgewerkt worden. Als de resultaten bekend zijn kan de dorpsraad gefundeerder gaan platen over de toekomst van ons dorp. Voor veel zaken zullen we een beroep op de gemeente moeten doen. Het feit, dat de gemeente in de werkgroep zit, wijst eral op dat ook de gemeente er veel belang bij heeft om te weten, wat de mensen willen. Be gemeente kan moeilijk voor de menson gaan uitmaken, wat zij onder leefbaarheid moeten verstaan. Bit moeten de mensen zelf naar voren brengen. In een bijeenkomst van de gezamenlijke dorpsraden en enquêteurs op 20 augustus j.l. heeft de burgemeester verzekerd, dat de gemeente doordat zij aan de enquete meewerkt - ook de verplich ting op zich heeft genomen om reële wensen en stel lingen in de dorpen te helpen konkretiseren. watTmoet sa in het dorp gebeuren? Bit moet uit de enquete naar voren komen. We hopen niet dat er uit de enquete een waslijst van onhaalbare wen sen naar voren komt. We HOPEN WEL, dat U van deze ge legenheid gebruik maakt om duidelijk te maken in welke richting U de TOEKOMST van ONS DORP ziet. We doen dan ook een beroep op alle gezinnen, waar de enqueteurs komen - 2 -

Oostrum's Weekblad | 1974 | | pagina 2