te kopen dat de bevolking nodig heeft. Daarom noemen we dat 'arme landen'. Voer alle arme landen samen, gebruiken de landen vaak ook een andere naam. Misschien wel omdat 'andere landen' zo akelig klinkt. Ze noemen ze ook wel 'de landen van de derde wereld' of kortweg 'de derde wereld'. ++++++++++++++++++++++++++-H-++++++++++++++++++++++-H-++++++ TERUGBLIK KARNAVAL 1974. De Karnavalsvereniging "De Karklingels" kan op een bij zonder succesvol seizoen terug zien. Karnaval 1974 werd of ficieel Ingezet met een Gehuwdenbal, op 15 december, de baten van deze avond waren ten gunste van onze harmonie. De beide Karnavalszittingen, op 12 en 13 jan. waren weer als vanouds. Het 1rinsenbal op 2 febr.waar Rrins Gerrit II, zijn op wachting maakte werd zeer jlruk bezocht. De Karnaval werd ingezet met een toepasselijke karnavalsmis Dat Oostrum erg karnavalsrninded Is, is verder wel gebleken uit alle festiviteiten welke georganiseerd werden. De jeugd- bals, de jeugd boerenbruiloft en de peuterbals waren een groot succes. Schitterende wagens en groepen waren er te zien in de karnavalsoptocht en ook de boerenbruiloft was zeer stemmingsvol. Zonder de medewerking van alle "karklingels en karklingelin: nelcens" was dit succes nooit mogelijk geweest. Hiervoor zeggen wij U allen hartelijk: dank. Een speciaal woord van dank aan de Hofkapel die de karnaval weer muzikaal heeft opgeluisterd, ae jeugdleiders en leidsters die de jeugdkar— naval heoben georganiseerd, de L.V.B. die de boeren-brui- loft tot een succes maakte, en het Werkkomité dat de op tocht weer in goede banen heeft geleid. Nogmaals allen, die de karnaval een warm hart toedragen hartelijk dank en tot het volgende seizeen. Karnavalsvereniging "De Karklingel GEVRAAGD A S P E RGESTEKE R S(S TE R S) TH.V§a?h§yerï, v. Broekhuizenstr40 OOSTHUM Tel, 2174 - 5 - c

Oostrum's Weekblad | 1974 | | pagina 5