Go V. 00STRUMo Programma Zondag 17 febr. a.s, Oostrum 1 - Merselo 1 aanv, 14.00 uur Oostrum 2 vrij Oostrum 3 - Sparta 4 11 11.30 Indien de weersomstandigheden het toe laten en de speel velden in behoorlijke staat zijn, zal a.s. Zondag het be langrijke treffen plaatsvinden tussen Oostrum en koploper Merselo. De Geel-Zwarten uit Venray's kerkdorp staan ver:-, rassend als eerste in de eerste klasse K genoteerd. Uit 13 wedstrijden wisten zij 20 punten te halen. Als goede tweede volgt dan Brughusia met 19 punten, maar deze speel de 1 wedstrijd meer als Merselo. De ploeg uit het dorp aan de rand van de peel heeft dan ook uitstekende kansen op een eventueel kampioenschap, of door het spelen van promotie-wedstrijden een kans om de grote stap naar de 4de klasse van de K.N.V.B. te maken. Oostrum daarentegen heeft de punten broodnodig om zich in de eerste klasse K veilig te stellen. Zullen wij a.s. zondag in staat zijn koploper Merselo een halt toe te roepen Dit zal zeer zeker een moeilijke opgave zijn, daar Merselo natuurlijk alles op alles zal zetten om hun hoge positie te handhaven. Wij wensen de Rood-Witten dan ook bijzonder veel sterkte toe en hopen, dat de wedstrijd tussen de Oostrumse KAR- KLINGELS en de Merselose ZAGEWETTERS uit mag groeien tot een echte, maar vooral sportieve derby, waaraan zowel sup porters als spelers veel sportgenoegen zullen beleven. Tot Zondag in de SPAR toy toy! Jeugdprogramma,; Zaterdag 16 februari Oostrum A2 - Oostrum B1 - Oostrum D1 - Afdeling Veteranen. S.V.V. A 4 RESIA B 1 Merselo D1 a.s. zaterdag 16 febr: vriendschappelijke wedstrijd Oostrum - Sambeek. aanvang; 2 uur 2.30 uur 2.30 11 Aanvang 1600 uur T t

Oostrum's Weekblad | 1974 | | pagina 9