WERKC 0MI TE Q Q S TRUM Algemene 'Bestuursvergadering d.d. 6-2-1974 Zaal J* Verheyen. Verslag no110 Afwezig, met kennisgeving, Mevr. Koopmans,Hr. Verheyen.. 1- Opening door de voorzitter. Als nieuwe leden van het comité kon de voorzitter in zijn openingswoord dhr.Verheyen en d r0 Mulders welkom heten. 2- Be notulen van de vergadering d.d. 21-12-1973 werden goedgekeurd. 3- Betreffende de gang van zaken omtrent het uitbreidings plan, is schriftelijk om toelichting gevraagd bij de gemeen te. Hierop is nog geen antwoord van de gemeente ontvangen. 4- Bij navraag is gebleken dat oostrums wegwijzer niet aan alle nieuwe bewoners is toegezonden door de gemeente. Bit zal gecorrigeerd werden. 5- leVciiio het bepalen van een nieuw kermisterrein zal overleg gepleegd worden met de gemeente. 6- Van de rayoncommissie is het verzoek ontvangen om een kandidaat te stellen voor de stuurgroep buurtwerk. Beze groep zal bestaan uit 9 personen, te wetens 6 uit de di verse wijken van venray, 1 uit Oostrum en 1 voor de ove rige kerkdorpen. Bhr. A. Jeucken zal voor Oostrum zitting nemen in deze groep. 7- Oostrums wegwijzer is door de vele mutaties bij de di verse besturen weer verouderd. Een commissie bestaande uit Br. P.Mo Huybers, Bhr. J.Reuling en Bhr. Th. Verheyen zullen een nieuwe uitgave gaan voorbereiden 8- Op de vergadering d.d. 4-2-1974 met de diverse besturen van de Oostrumse verenigingen, stichtingen en instellingen zijn positive, reactioi ontvangen. Be vergadering werd als zeer nuttig ervaren. 9- Be vergaderingen van het werkcomité zullen in het ver volg publiek zijn. Na afloop van de vergadering zal er voor eventuele belangstellenden gelegenheid zijn orn vra gen te stellen. Be Agenda en het verslag van de vergadering zal voortaan werden gepubliceerd 10- Boor de penningmeester werd een financieel verslag over 1973 gegeven. Be subsidie van de gemeente is nog steeds niet ontvangen. Het bleek zelfs dat op de gemeente de ingeleverde nota's en administratieve bescheiden on vindbaar waren. Baar de subsidie-aanvraag voor 1973 uiterlijk 1 maart 1974 moet worden ingediend, werd aan het dagelijks bestuur

Oostrum's Weekblad | 1974 | | pagina 7