blijft voor de betreffende besturen. De jaarlijkse financiële aktie van de Harmonie valt in dezelfde maand met nog enkele plaatselijke aktiesc Het Parochiehuis zou een zodanige bezetting hebben, dat het voor verenigingen moeilijk is om een avond te reserveren. Er vallen veel aktiviteiten van de verenigingen in de wintermaanden en dit leidt tot doublures, waar niemand mee gebaat is0 He conclusie was, dat wanneer deze zaken zoveel mogelijk tot ieders tevredenheid worden opgelost, er een aktivi- teiten-agenda van alle verenigingen zal moeten komenc Hit zal een van de eerste opgaven wordenvan de voorzit tersvergadering van 4 maarto He Stichting peuterspeelzaal kampt met het ruimtepro bleem, Zodra de stichtingvorm koninklijke goedkeuring heeft zal er bij de Gemeente nagegaan worden, wat de fi nanciële mogelijkheden zijn en zal bekeken kunnen worden wat de mogelijkheden zijn in de aanwezige algemene gebou wen, Een advertentie in het weekblad, voor goed gebruikt speelgoed had geen enkele reactie opgeleverd voor onze peuters. Een goede verklaring hiervoor is er niet, maar mogelijk dat een advertentie te passief is en dat er actie bij'gehoord zou hebben. Wat kunnen de verenigingen onderling voor elkaar doen Iemand zou zich b,v0 kunnen specialiseren in de subsi die-aangelegenheden, Financieel sterkere verenigingen zouden een actie over kunnen geven aan een zwakkere, Het doen en laten van het werkcomité was voor alle aanwezigen niet even duidelijk. Binnenkort start echter in het weekblad een artikelenreeks over het werkcomité togovhet 25 jarigbestaan, zodat dit punt dan hopenlijk opgehelderd is. Waarom de naam werkcomité en niet dorps raad, daar de meeste kerkdorpen wel deze naam hanteren. Het werkcomité is echter ouder dan de dorpsraden, zodat deze naam reedseen begrip voor Oostrum was voordat men elders aan een dorpsraad toe was. Om meer openheid en bekendheid te geven aan de aktivi teiten van het werkcomité, zullen de vergaderingen van het werkcomité in het vervolg openbaar zijn en zullen de dgenda en de notulen in het weekblad worden opgenomen, 20 ook brieven van en naar de Gemeente, He deur aan deur collecten voor allerhande goede doe len waarvoor diverse Oostrumse verenigingen zich inzet ten, zullen voortaan in het weekblad worden aangekondigd. Bh spontane landelijke acties o,d, zal eventueel met een *-L' - --7 J-1g ve 1 in he t we ekb 1 ad ge werkt wor d0n

Oostrum's Weekblad | 1974 | | pagina 2