.Redactie-adres Wanssumseweg 4a 3© jaargang no.7 'Tele 04780-2274 15 febr. 1 974» BankRA-BO Bank Oostrum Koördinatie vergadering d0d0 4-2-1974. Zaal? J.Verheyen. Organisaties Werkkomite "OOSTRUM". Aanwezig waren afgevaardigden van de navolgende vereni gingen stichtingen en instellingen? ADOR, Bejaardenvereniging, C0Z0, Dames zangkoor, Dames gymnastiekclub, Harmonie, Heren zangkoor, K.P.J., Kerk bestuur, L.V.B., LoLoTeBe, Middenstand, NoKcV», Ouder vereniging, S.N.A., S0Y0 Oostrum, Stichting Parochie huis, Stichting Peuterspeelzaal, Stichting Oude Water molen, T0W.C0 Oostrum, Vlasbloem. Gasten? Mevr. Min, bestuurlid van het Groene Kruis voor Oostrum, Mej0 van Deynem, buurtwerkster van de Stichting Samenlevings Opbouw. Na de opening door de voorzitter, die in zijn welkomst woord de vertegenwoordigers van nagenoeg alle vereni gingen, stichtingen en instellingen welkom heette, kon deze vergadering van start gaan. Doel van deze vergadering is het bevorderen van de samenwerking, goede verstandhouding tussen de vereni gingen en bestaande problemen te bespreken en indien mogelijk op te lossen0 Om deze opzet te doen slagen kwam het als wenselijk naar voren, dat een bespreking als deze zou moeten plaatsvinden. Teneinde echter de groep niet te groot te maken werd afgesproken om 2 a 3-maandelijks deze bespreking te herhalen met één vertegenwoordiger per vereniging. De eerste vergadering van deze groep is gepland op 4 maart. Een voorstel van een vereniging om leden, die een con tributie achterstand hebben, te verhinderen dat zij lid. kunnen worden van een andere vereniging, kreeg de meer derheid van de vergadering niet, zodat dit een probleem Noe 1400o 01c 751 - inn Tiiwigiimimifi

Oostrum's Weekblad | 1974 | | pagina 1