J iii iJGDKA RNA VA L 197 Karnaval '74 staat weer voor de deur. Op vele fronten word, er weer gewerkt, om er ook dit jaar weer een sukses van te maken. Om de benodigde centen bij elkaar te brengen voor de organisatie van de Jeugd-Karnavalwerden er de afgelopen jaren toepwedstrijden in de Oostrumse cafe's geor ganiseerd, wat echter inhield dat een bepaalde groep mensen 9 eugü-Karnaval betaaldeDe betrokkenen zijn wij hiervoor nog altijd dankbaar0 De Karnavalsvereniging "De Karklingels" heeft daarom ge meend dit jaar op een andere manier de benodigde financiën bij elkaar te moeten brengen en deouders van de Jeugd er direkt bij te betrekken. Per kind zal een bijdrage van fl.2,50 gevraagd worden, met een MaXIMUM van fl. 7,50 per gezin. Elk kind krijgt dan een herkennings-Medaille, die recht geeft op vrije toegang tot de volgende aktiviteitens a. De alom bekende Peuterbals op maandag en dinsdag b. De Jeugdbals op Karnava'lszaterdag en maandag; c. De Jeugdboerenbruiloft op Karnavalsdinsdag, inclusief de daarbij gebruikelijke traktaties. Op Zaterdag 1ó februari a.s. zal de Karnavalsvereniging voor deze "AKTIE" een rondgang houden door het dorp. Wij nopendat iedereen hiervoor begrip zal kunnen opbrengen medewerking zal willen verlenen,, KARNAVALSVER. "DE KARKLINGELS -+++-+ - OUDERVERENIGING - ZOaik?-iide krant h9bt kunnen iesen, is de subsidie voor onze bibliotheek ingetrokken. De reden hiervan is dat ons lokaal niet aan de voorgeschreven eisen voldoet Deze beslissing is genomen door de inspektie van Openbare bibliotheken en er is op dit moment niet veel aan te doen. Om de bibliotheek voor onze jeugd toch'' te kunnen handhaven, hebben wij de volgende oplossing gevonden. Met ingang van 11 Februari, is de bibliotheek alleen nos •open op Maandag van 4-5 uur. Wij hebben drie vrijwilligsters 9 O

Oostrum's Weekblad | 1974 | | pagina 5