iddels de stand op 6-0 bracht. De vierde partij ging ussen B.v.Dijk en L.Jansen; hier toonde Ber zijn kunnen. Hij speelde een mooie serie van 14 bij elkaar,, waaronder enkele moeilijke ballen, en bracht hiermede de stand op 8-0.^Be laatste partij tussen G.Arts en A.Hanen was een prestige ^westie, immer A.Hanen zou de eer nog voor H G M kunnen redden, maar Geert liet zijn mede-spelers zien°hóe' gebrand hij was om zijn partij te winnen. Hij gaf zijn tegenstander dan ook weinig ka„ns en liet hem ver achter zich. Hiermede bracht hij de stand op 10-0 voor S.N.A. Na deze vreugge werd er door H.G.M aan de voorzitter bloemen en gelukwensen aangeboden: die op zijn beurt zijn spelers feliciteerde met het behaalde kampioenschap. V/at de wedstrijd betrof, was hij van mening dat H.G.M. het geluk niet aan hun zijde heeft gehad, vat betreft de eerste twee partijen. In het kort vertelde hij dat het toetreden voor drie jaar terug een waarlijksukses is geworden, wat zonder uitzonde ring de spelers ten goede is gekomen. Het eerste jaar eindigden we op de vierde plaatshet vorig jaar op de tweede en nu een eervolle eerste plaats met 11 punten voorsprong op B.C.Y., die als tweede eindigde. Hierbij bood hij bloemen aan aan de wedstrijdleider H. Reijnders; die dit op voortreffelijke wijze heeft verzorgd en felicieeerde hem, dat hij ongeslagen uit de strijd was gekomen Ook het tweede team kreeg een compliment om als eerste jaar op de tweede plaats te eindigen. Zii waren, het die tenslotte de koplopers bedwongen."" Ook werd de gastvrouwe in de bloemen gezet en werd er daarna, gezellig' nagevierd. BE UITSLAGEN waren als volgt; B.Baniëls - M.Troisfontaine H.Reijnders - J.Kusters J.Cremers - A.Perree B.v.Bijk - L.Jansen G.Arts' - A.Hanen 2-0 2-0 2-0 2-0 2-0

Oostrum's Weekblad | 1974 | | pagina 7