Tevens kunnen de peuters niet zonder gevaar buiten spe len. De peuterspeelzaal Oostrum zoekt een eigen ruimte. Als een van de lezers van dit bericht ons een idee hier over aan de hand kan doen? stellen wij dit zeer op prijs. Misschien is er nog een ruimte die wij niet kennen. Contact-adresMevrFolkertsSpurkterdijk 18, Oestrum. Tel. 3337c Voor de duidelijkheid willen wij hier in het kort nog eens de praktische gang van zaken van de speelzaal uit eenzetten O De kinderen (van 2-4 jaar) komen tussen 8.45 - 9c00 uur aan bij het parochiehuis. Be leidsters nemen de kinderen van de ouders over en onder hun leiding en toezicht zijn de peuters tot 11? 45 uur bezig. Er wordt ongeveer 20 minuten gepauzeerd. De leidsters drinken dan een kopje koffie en bespreken de nodige za ken over het werk en helpen de peuters bij het opeten van het meegebrachte fruit of liga. Het Bestuur. W.S.V. Sto CHRISTOFFELo We zijn erg blij jullie te kunnen meedelen? dat op za terdag a.s. de training hervat kan worden. Dankzij de fam.Peters? Vlasakker 1? die ons een flinke ruimte aan geboden heeft? kunnen we nu wekelijks - weer of geen weer - bij elkaar komen. Voor de eerste keer verzamelen we ons om twee uur bij het parochiehuis? vanwaar we ge zamenlijk naar onze nieuwe trainingsplaats gaan. - K oPJ— LEDEN EN NIST-LEDEN - Woensdag? 23 januari a.s. is er een open-avond voor de Oostrumse jeugd van ló tot 22 jaar. Deze avond staat onder leiding van pater Latten en zal gaan over de plaats van de Oostrumse jeugd in de Oostrumse gemeen schap e Heb je interesse? kom dan woensdagavond om 8.00 uur naar het parochiehuis. - DAMES GYMNASTIEK - Donderdag? 24 schapshui s jan Gymnastiek om 20.00 uur Nieuwe Leden zijn in het Gemeen welkom - o -

Oostrum's Weekblad | 1974 | | pagina 5