teerde het in een partij serie's van 7-9en 10 te scoren, wat het gein. ten goede kwam. B.C. S.N.A. Los Band II - S.N.A. II 6-4 De uitslagen waren alsvolgt; A. Bonants - w. Gelissen 2-0 J. Jansbeken - A. Claessen 2-0 Jansen - G. Vermeulen 2-0 G. Thijs sen - H. Hendriks 0-2 Th.Lucassen - W. Kleuskens 0-2 De kortste partij werd gespeeld door H. Hendriks in 24 Brt. Gem. 1.45» Hoogste serie Kleuskens met 9. Jammer dat deze wedstrijd verloren ging, want de vooruit zichten op een 3e plaats zat er niet in. Nu moeten we de 4e plaats delen met Los Band, met hetzelfde aantal punten B.C. S.N.A. N.A. I - B.C.Y. II 8 2 0 De resultaten waren alsvolgts B. Daniels - G. Spreeuwenberg 2-0 H. Reijnders - P. Hor-revoets 2-0 B. Dijk,v. - p„ Hendriks 2 - H. Hendriks - R. Giesbers 2-0 G. Vermeulen - p„ Arts 0-2 Be met spanning toegeziene wedstrijd tegen B.C.f. II is zeer suksesvol voor ons verlopen. Het vrij grote aantal toeschouwers is het aan de nodige spanning niet ontbroken. Het was een zeer sterk spelende B. Da niels die zijn partij reeds in 13 Brt. beeindigde, met een gem. van 4.05 en een serie van 14. De volgende par tij ging tussen H. Reijnders en-PHorrevoets. Huub o pende met een serie van 14, maar zijn onberekenbare te genstander liet zich niet van de wijs brengen. Wist zelfs halverwege de partij met een serie van 10 een lichte vooorsprong te nemen, maar Huub kwam terug en wist zijn paXrtij met 1 carambole voorsprong te winnen, zodat Hij nojg steeds ongeslagen is. De volgende partij tussen B.v.Dijk en F. Hen- drijcs bleek wat spanning betreft niet veel onder te doen met de vorige. Hoe meer het op het eind aan ging, des te stil ler werd het in het lokaal. O

Oostrum's Weekblad | 1973 | | pagina 8