Volgordes voorop de kleuterschool en 1e 2e en 3e klaso Dan het tamboerkorps en de harmonie en daarachter de 4e 5e en 6e klas en verdere meelopers. 13-45 uur; Aankomst van de Sint 01 zijn knechten(een heleboel). Ter begroeting van de Sint zal een comité van ontvangst aanwezig zijn# 13-50 uurs Intocht in Oostrum, De volgorde van de stoets omgekeerde van heenreis met aan het einde van de stoet de Sint. 14-00 uur? Aankomst bij het parochiehuis. De kinderen van de kleuterschool en de 1e9 2e en Je klas en de Sint gaan naar binnen terwijl de grote kinderen( 4© 5e en 6e klas) doorgaan naar de Watermolen, alwaar een Zwarte Pietenbal voor deze jongens en meisjes zal zijn. In het parochiehuis zijn uiteraard ook de ouders en moeders van de daar aanwezige kinderen welkom. De va ders en moeders met nog niet schoolgaande kinderen, welke ook naar het parochiehuis willen komen zouden wij willen vragen dat een van de ouders met het kind op de daarvoor gereedgezette stoelen plaats neemt en dat de andere ouder achter de stoelen een staanplaats inneemt Ook de ouders van de schoolgaande kinderen zouden wij willen vragen zoveel mogelijk achter de stoelen te blijven staan. Het programma in het parochiehuis zal verder door de ceremoniemeester ter plaatse bekend gemaakt worden. Na afloop van de aktiviteiten in het parochiehuis zal de Sint nog een kort bezoek aan de Watermolen brengen. Het St oNicolaascomité. f+++4- KLEÜTERSCH00L I.v.m. het Sinterklaasfeest verwachten wij zondag 25 november de kinderen om 13-15 uur op de kleuter school O De leidsters. De kollecte voor de nierstichting heeft f.491,98 opgebracht, aan allen die hieraan hebben medegewerkt onze hartelijke dank. - 3 - 9

Oostrum's Weekblad | 1973 | | pagina 3