Redactie adres anssumsew telo 0^780-2274 'Jaargang No38" 21 sept» 1973= Bank: Rabobank Oostrüm Nro 1400 01 751 PRINS ES BEATRIX, -FONDS» PERSBERICHTE Over de grens? u - Het jaar 1973 kan een belangrijk jaar worden voor het Prinses Beatrix Fonds, want er bestaat een stille hoop dat de collecte-oporengst dit jaar het miljoen zal passeren en het overschrijden van deze grens zou voor het Fonds bijzonder prettig zijn» Immers, werd in 1971 ruim ander half miljoen aan financiële steun en subsidies uitgekeerd, in 1972 was dit al 1083O0OOO,-dus ruim drie ton meer! Voor 1973 zullen deze cijfers zeker wéér hoger liggen» Daarom is een collecte een noodzakelijk kwaad om al die lichamelijk gehandicapten, die onder de doelstelling van Prinses Beatrix Fonds vallen - waar nodig - te helpen op de weg naar een normale plaats in de maatschappij» Al die gehandicapten die getroffen werden door polio, die vanaf de geboorte spastisch zijn, dan wel lijdende aan spina bifida (open rug), multiple sclerose, spierdystrofie of bepaalde andere spierziekten, wachten op onze hulp, op Uw hulp! De aanvragen om subsidie ^^rorden niet alleen - dringender, de bedragen waar het om gaat, worden groter» Denkt IJ zich eens in dat U Uw huis moet aanpassen omdat een van de gezinsleden gehandicapt is, welke kosten dat heden ten dage meebrengt! Schrikt IJ. dus niet als U een dezer dagen onze collectebus wordt voorgehouden voor onze gehandicapten, maar seef, en geef royaalo Rat miljoen is zo hard nodig om al uie noodzakelijke hulp te kunnen bieden., Help ons over de grens van het miljoen, help mee die mijlpaal in 1973 "te bereiken door dat extra dubbeltje O OS X RLJfVi s weekblad I

Oostrum's Weekblad | 1973 | | pagina 1