uit, clat het zo'n nederlaag zou worden» B, ido pv'lij;p gaven elkander niets toe» Maar toen het eerste doelpunt v/as gevallen was de fut er volkomen uit hopelijk kunnen we ons aoSo zaterdag herstellen, dan spelen we uit tegen Boekende MEDEDELINGo - Aan alle veteranen a»s» vrijdag 31 aug» oud ijzer aktie» Verzamelen half zeven bij café Verheven., Komt allen het is tenslotte maar hoogstens 2 uurtjes» Bedankto AFD o VETERANEN De wedstrijd tegen Boekend Blerick is tot nader bepaalde datum uitgestelde Voor een eventuele wedstrijd tegen een ander elftal ziet men op de opstelling! Zaterdag voor de kermis is weer een wedstrijd gepland tegen de Oud Oostrum Veteranen» SPORTVRIENDEN» Aan de vooravond van het nieuwe voetbal seizoen, willen wij even met U onze gedachten laten gaan, over het aankomende voetbal gebeuren« Wederom zullen wij starten met 3 senioren elftallen 7 jeugdelftallen en 1 veteranen elftaio Zoals U ongetwijfeld zult weten heeft het standaardelftal van SoVo Oostrum in de afgelopen kompetitie, zich met veel moeite staande weten te houden., We denken aan het degra datie duel tegen Brughusia dat in ons voordeel werd beslist 0-1 en wat tevens de laatste kans inhield» Dat we uiteindelijk van degradatie gespaard bleven hebben we niet te danken aan de heren voetballers alleen, maar zeer zeker ook aan U sportvrienden die ons niet in de steek lieten, ook al was het vertoonde spel nu niet altijddirekt om over naar huis te schrijven» Ook nu weer durven wij een beroep te doen op U in de aankomende kompetitie onze wedstrijden te komen bezoeken en met Uw sportieve aan moedigingen de spelers.te stimuleren» Van onze kant zullen wij alles in het werk moeten stellen om Uw kostbare vrije zondagmiddag sportief te laten slagen» Vooral bij dit laatste rust een zware taak op zowel spelers, trainer en leiders, zij hebben immers de taak op zich genomen om dit alles vaar te- maken» Zij zijn toch degenen die mede op - 12 -

Oostrum's Weekblad | 1973 | | pagina 12