Deelnemersbewijzen zijn in voorverkoop verkrijgbaar bij J0 Raedts Watermolenstraat 8C Prijs van de kaarten 0,30c De jeugdboerenbruiloft trekt met de grote optocht mee. SoVo 00STRUM, Woensdag 21 febr» speelde Oostrum I een dichtwedstrijd tegen de A-selectie uit Venray» In deze oefenwedstrijd bleek duidelijk dat er heel wat voetbaltalent schuilt in de Venray—selectieVooral in de eerste periode hadden de jeugdige A-spelers een duidelijk overwicht, wat voor namelijk door een betere techniek tot uitdrukking kwam. Toch \was het Oostrum die het eerst tot scoren kwam. Reeds na 3 minuten werd linksbuiten J» v. Hout goed vrijgespeela en scoorde uit een moeilijke hoek 1-0. De selectie las allerminst aangeslagen door deze vroege tegentreffer en ging massaal in de aanval» Met gave en snelle combinaties zetten zij hun tegenstander onder druk» Oostrum moest dan ook alle zeilen bijzetten om de beweeglijke aanvallers in toom te houden» Vooral het spel zonder bal was bij de Venrayers uitstekend verzorgd» Oostrum daarentegen maakte de fout de bal te lang bij zich te houden zodat de fanatiek spe lende A-spelers steeds weer konden ingrijpen» Zo kon de selectie na een kwartier spelen uit een voorzet van links de stand in evenwicht brengen 1-1» Eet overwicht van de A-ploeg die met snelle combinaties de Oostrum-formatie vaak van het kastje naar de muur deed lopen had een kwar tier voor de pauze weer succes, toen een goed genomen hoekschop subliem werd ingekopt 1-2» Na de pauze kwam de Oostrum-ploeg heel wat beter voor de dag» Er werd met meer inzet gespeeld en de ballen werden sneller afgegeven» Bij Venray bleek de snelle eerste helft duidelijk parten te hebben gespeeld» Zo nam Oostrum het initiatief over en dit werd al spoedig uitgedrukt in de gelijkmaker» Uit een listig genomen vrije trap door W.Hoeymakers en B„ de Klein schoot laatst genoemde even buiten de 16 meter lijn hoog in de touwen 2-2» Het draaide opeens weer goed inde Oostrum ploeg, zo had een uitstekende snelle uitval een beter lot verdiend, toen spil M» Thijssen keikard tegen de paal schoot» Toch was het M. Thijssen die kort voor het einde uit een mislukte buitenspelval plotseling vrij voor de Venray-goalie verscheen, maakte deze geen fout 3-2 wat tevens de eindstand betekende» 7

Oostrum's Weekblad | 1973 | | pagina 7