1e Jaargang Nr. 1 8 sept. 1972 ^opy-adres Watermolenstraat 8 Voorwoord van de Redaktie. Herhaalde malen is in het Werkcomité "Oostrum" de vraag naar voren gekomen, waarom er in praktisch alle omliggende dorpen periodiek een informatieblad verschijnt en in Oostrum niet. Op initiatief en onder verantwoordelijkheid van het werkco mité is er een Redaktie geformeerd welke zich bezig zal houden met het wekelijks laten verschijnen van een infor matieblad wat thans voor U ligt. U ziet het is eenvoudig, maar met Uw medewerking kan het uitgroeien. De bedoeling is U, bewoners van Oostrum, zo volledig mo gelijk te informeren over en te betrekken bij de gang van zaken, op allerlei gebied, in ons dorp. In principe is iedere inwoner van Oostrum gerechtigd in dit weekblad te publiceren,waarbij uiteraard de artikelen ver band moeten houden met Oostrum, of interessant zijn voor de bewoners. U kunt er dus Uw weekagenda, Uw verslag en Uw advertentie in kwijt. U zult echter begrijpen dat het vervaardigen van dit.blad de nodige kosten met zich mee brengt, welke niet gedekt worden door de financiële bijdrage welke ons spontaan door alle Oostrumse verenigingen/organisaties is toegezegd, waar voor bij deze onze dank. V/ij zijn derhalve genoodzaakt hiervoor een geringe ver goeding van de bevolking te vragen. Dit abonnementsgeld is gesteld op 10 cent per week ofwel 5,per jaar. Het blad, wat wekelijks op vrijdag zal gaan verschijnen, zal enkele weken ter kennismaking gratis huis aan huis ver- spreid worden, waarna U al dan niet een abonnement kunt nemen WEEKBLAD Voor OOST RUM 1W(

Oostrum's Weekblad | 1972 | | pagina 1