■■Esi.mil i&t Leunen - Yeu en - Heide 10 VSBfonds steunt Harmonie St. Catharina Leunen-Veulen Heide met 7.500,= Leunen - Harmonie St. Catharina Leunen-Veulen-Heide krijgt een bijdrage van het VSBfonds van 7.500 voor de aanschaf van nieuwe instrumenten. Die bijdrage komt bijzonder goed van pas in het jaar waarin de harmonie haar 90-jarig bestaan viert. Dankzij de steun van het VSBfonds kan de harmonie haar instrumentarium op een kwalitatief hoog niveau brengen, en dat zal het plezier in musiceren voor de leden van de harmonie zeker bevorderen. De harmonie met haar ruim 150 musicerende leden is van grote betekenis voor de gemeenschappen van Leunen, Veulen en Heide. Om haar aantrekkingskracht voor nieuwe potentiële leden in stand te houden, zijn de prestaties van de harmonie van groot belang. Met de aanschaf van nieuwe instrumenten kunnen zeker ook de nieuwe jeugdleden geholpen worden aan een goed instrument, de harmonie is het VSBfonds dan ook zeer erkentelijk voor haar steun. Het VSBfonds zet zich in voor de kwaliteit van de Nederlandse samenleving. Een samenleving waar mensen actief aan deelnemen. Waarbij ze zich betrokken voelen en waarin ze de kans krijgen om zich te ontwikkelen. Het fonds wil dat mensen elkaar ontmoeten en inspireren. En zich bewust zijn van zichzelf en hun omgeving. Het VSBfonds ondersteunt projecten die hieraan bijdragen. Met geld, kennis en netwerken, Sinds zijn start in 1990 heeft het VSBfonds voor ruim 550 miljoen maatschappelijke projecten en initiatieven ondersteund die bijdragen aan de kwaliteit van de Nederlandse samenleving. Het VSBfonds is actief in de sectoren Mens Maatschappij en Kunst Cultuur. Harmonie St. Catharina is blij dat het VSBfonds door haar steun bevestigt dat de harmonie van betekenis is voor de lokale samenleving, dat de harmonie er aan bijdraagt dat mensen elkaar weten te vinden en weten te inspireren.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2010 | | pagina 11