Werkgroep Historie Leunen g De kalender 2011 van de Werkgroep Historie Leunen is klaar. Misschien een leuk idee voor Sinterklaas!' Het thema dit jaar is: De school in vroeger tijd, en hij kost 5 euro. Er zijn wat verbeteringen aangebracht sinds vorig jaar bv. Ruimte bij de datum om er wat bij te schrijven. Iedere maand een foto met vele bekenden en ook onbekende personen. Deze kalender is te koop bij Tankstation De Aide Smidse, en bij de ieden van de werkgroep t.w. Herman Hottackers tel 511227, Wiel Broers lel 586941, Carel Jeuken tel 587580, Gerrit Comelissen tel 515681, Pieter Litjens tel 587594, Gerrit Holtackers tel 580398, Peter Loenen tel 516170, Annie Reintjes tel 582221 Wij horen als werkgroep dat veel mensen onze site op het internet moeilijk of helemaal niet kunnen vinden. Welnu, als u onderstaande vetgedrukte tekst (adres) in uw internetbrouwser intikt kont u van zeif op onze site terecht; http://34.rooynet.nl/ (Dit is het adres van de WHL) Wilt u naar Rooynet gaan kijken (De WHL is een onderdeel van Rooynet) dan gaat u naar; http://www.roovnet.nl/ Op deze site kunt u ook het PEEL MAAS archief bekijken, en het GENEALOGISCH Archief Venray. Wij hebben als werkgroep uw steun en hulp hard nodig. Zo hebben we in ons archief misschien wel 1000 foto's. Veel foto's hebben we al kunnen voorzien van tekst en namen van mensen die op deze foto's staan, maar bij veel foto's ontbreken nog de namen, en hierbij zoeken wij uw hulp. Bv. Onderstaande foto; Dubbele bruiloft te Leunen van de bruidsparen; Verschuuren-Dirckx en Verschuuren- Verstraten op 27 april 1927. Mocht u eventueel nog namen van deze mensen kennen, laat het s.v.p. aan een van onze leden weten. Bij voorbaat dank voor uw hulp. Werkgroep Historie Leunen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2010 | | pagina 10