H. Antonius van Padua Veulen 6november 2010 H.Willibrord Gezinsviering thema: "St. Maarten" Zaterdag 18.00 uur H. Mis Grada en Anna Kunen (v.w.verjaardag) Zesweken dienst Riet Manders-Schreurs. Lector: Annie timmermans Misdienaars: Annemijn en Jep. Contactpersoon van de parochie en misintenties opgeven: Middels formulier achter in de kerk of telefonisch: N. van Staveren, 0478-585134, Bankrekeningnummer: Antonius van Padua Veulen 1281.02.594 O.L.V. Onbevlekt Ontvangen Heide Zaterdag 6 nov 19.15 uur H. Mis Gezinsviering Jaargetijde Martinus Janssen en Petronella Doumen Martien Muijsers en overleden fam. leden Muijsers-Gielens Lector Coby Pouwels Misdienaar: Stan Misintenties opgeven: Middels formulier achter in da kerk of telefonisch: D. Drabbels, 0478-510316 Contactpersoon parochie: L. Pouwels, Heidseschoolweg 1.0478-582421. Kroniek Parochiecluster Leunen-Veulen-Helde week 44 Uitstapje met de misdienaars van Leunen- Veulen-Helde Vrijdagmiddag 5 november gaan we met zijn allen naar Oostrum. Het programma daar begint om 16.30u. De kinderen die zich hebben opgegeven krijgen nog nader bericht (Leunen; contactpersoon Pastoor Müller, Veulen, contactpersoon Ans Classens, Heide, contactpersoon Joke Kessets). Gezinsmis in Veuien en Heide Aanstaande zaterdag 6 november 2010 vindt in Veulen en Heide wederom een gezinsmis plaats, De viering staat in het teken van Sint Maarten. Met het oog op de overige activiteiten zal die dag de H. Mis in Veulen om 18.00u plaatsvinden (dus eerder) en in Heide om 19.15u. (hier dus later). We heten met name de gezinnen met jonge kinderen van harte weikom. Gezocht: kerkmeesters voor Leunen Zoals eerder bericht, verstrijkt binnenkort de zittingstermijn van de huidige kerkmeesters van Leunen. Met ingang van 2011 is er feitelijk geen kerkbestuur meer. Vandaar deze (herhaalde) oproep aan alle volwassen parochianen eens na te denken over uw eigen bijdrage aan de kerk, indachtig de beroemde uitspraak van John F. Kennedy: Ask not what your country can do for you ask what you can da for your country.

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2010 | | pagina 3