6» 17 Dorpsraad Veulen Beste inwoners van Veulen, Afgelopen donderdag, tijdens de drukbezochte bijeenkomst tussen de gemeenteraad en SPOV, zijn veel Veulense mensen getuige geweest van de overhandiging van zo'n 1300 handtekeningen, verzameld door de dorpen Vredepeel, Heide, Castenray en Veulen. Ook waren er veel spandoeken, waarop het ongenoegen over de nota werd geuit. Zo hebben we SPOV laten zien, dat we onze school niet zo maar opgeven. A.s. donderdag 4 maart wil de gemeenteraad in gesprek met o.a. ouderraden, dorpsraden en andere belangstellenden. Allereerst krijgen de vier dorpen ieder tijd om aan te geven, wat het zou betekenen als de school zou verdwijnen. Daarna is er nog tijd voor vragen van de gemeenteraad aan de dorpen en andersom. Mede aan de hand van deze avond wil de gemeenteraad haar standpunt bepalen ten aanzien van de toekomst van de basisscholen. Deze bijeenkomst is in "De Witte Hoeve" en begint om 19.30 uur. Wij hopen dat weer veel Veulense inwoners zich zullen laten zien èn horen!! Voor wie mee wil rijden: We verzamelen ons om 19.00 uur op het kerkplein. U kunt natuurlijk ook op eigen gelegenheid gaan. Op maandag 8 maart is er een ouderavond gepland van 20.45 - 21.45 uur in de school van Veulen. Op deze avond zal SPOV alle ouders van Veulen nader informeren over de nota. Ook kunnen er vragen gesteld worden aan SPOV. Aüe ouders zijn welkom, dus ook ouders die geen kinderen (meer) op de basisschool hebben. De werkgroep 'Behoud de school' komt woensdag bij elkaar om de twee bijeenkomsten voor te bereiden. Dorpsraad Veulen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2010 | | pagina 18