Beste inwoners van Veulen, Dorpsraad Veulen 13 Tijdens de druk bezochte dorpsraadvergadering van vorige week dinsdag is wel duidelijk geworden, dat wij met z'n allen gaan vechten voor het behoud van onze school in Veulen en ook voor de scholen in onze buurtdorpen. Op deze avond is er een werkgroep opgericht met ouders, leden van de ouderraad en dorpsraad. Deze werkgroep is al flink aan de slag om onze standpunten zoveel mogelijk kenbaar te maken, zowel richting politiek als de media. Ook is er op deze avond besloten een handtekeningenactie te houden. Een groep vrijwilligers zal bij alle huizen in Veulen aanbellen voor een handtekening. Iedereen van 18 jaar of ouder (ook buiten Veulen) kan hiermee zijn steun betuigen aan deze actie. Op donderdag 25 februari a.s. is op het gemeentehuis een bijeenkomst van de gemeenteraad met de SPOVenray. SPOV zal daar haar toekomstvisie toelichten. De leden van de gemeenteraad krijgen gelegenheid om vragen te stellen. Andere belangstellenden zullen niet aan het woord komen, maarde publieke tribune is open. We kunnen ons dan niet laten horen, maar wel laten ZIEN. Dus kom allemaal naar het gemeentehuis!! De vergadering begint om 20.00 uur in de raadzaal en burgerzaal. Vóór die tijd zullen aan de SPOV en wethouder Janssen onze handtekeningen aangeboden worden. Op donderdag 4 maart is er nog een overleg tussen de gemeenteraad en o.a. ouderraden, dorpsraden, wijkraden en schoolbesturen. Meer informatie hierover volgt nog. Op maandag 8 maart is er een ouderavond gepland van 20.45 21.45 uur in de school van Veulen. Op deze avond zal SPOVenray alle ouders van Veulen nader informeren over de nota. Dus alle ouders zijn welkom. Dorpsraad Veulen

Dorpsblad Leunen-Veulen-Heide | 2010 | | pagina 14